Neuveriteľná šťava, ktorá spaľuje tuk na bruchu bez mučenia v telocvični

Tuk na bruchu je najškodlivejší tuk vo vašom tele. Príliš veľa tuku okolo brucha môže viesť k rozvoju kardiovaskulárnych ochorení, hypertenzii, metabolických porúch, astmy, Alzheimerovej choroby, aterosklerózy, zníženej plodnosti a problémov s mužskými a ženskými pohlavnými orgánmi.

Ak máte veľa brušného tuku, mali by ste okamžite zmeniť svoj životný štýl. Pokúste sa znížiť príjem cukru, piť dostatok vody a dostatok spánku. Okrem toho by ste mali zmeniť stravu a pokúsiť sa jesť potraviny bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty.

Tento recept je kombináciou špenátov, zázvoru a citrónu. Jedná sa o silnú kombináciu, ktorá je bohatá na vitamín C, ktorý má schopnosť urýchliť proces spaľovania tuku. Okrem toho sa podieľa na výrobe karnitínu, zlúčeniny, ktorú telo používa na premenu tukov na energiu. Takže tento nápoj vám pomôže bojovať proti nadmernej hmotnosti, znížiť hmotnosť a roztaviť váš brušný tuk.

   

Pitie urýchli váš metabolizmus, zvýši energiu a roztaví tuk na žalúdok. Použite nápoj na prázdny žalúdok, 30 minút pred raňajkami.

zloženie:

  • 1 citrón
  • hrsť špenátu
  • 1 pohár vody
  • kúsok zázvoru

Príprava:

Zmiešajte všetky zložky a ihneď pite.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>