Neuveríte čo všetko vyliečia zmrazené citróny, tie bežné to nedokážu

Nová štúdia po prvý krát ukázala, že lemonoidy (prírodné látky vyskytujúce sa v citrónoch a inom citrusovom ovocí) bránia rastu buniek rakoviny prsníka typu ER+ aj ER-.

Uvedené zistenia poukazujú na dôležitosť citrusového ovocia pri prevencii a znižovaní rizika ochorenia na rakovinu.

Odborníci uvádzajú, že konzumovať by sa mali celé citróny, nielen ich šťava alebo dužina.

A prečo?

Lebo citrónová kôra obsahuje 5 až 10 krát viac spomínaných lemonoidov a ďalších vitamínov v porovnaní so samotnou citrónovou šťavou.

Okrem toho, kôra tiež pomáha telu zbavovať sa toxických látok.

Prečo by ste mali citróny celé zmrazovať?

Ako postupovať pri využití celých citrónov

Jednoducho vezmite celý bio citrón (lebo kôra bežných je postrekovaná), pre istotu však aj ten umyte vo vlažnej vode a vložte do mrazničky.

Po zmrznutí ho potom veľmi ľahko postrúhajte.

Následne postrúhaný citrón pridajte do zmrzliny, polievky, špagiet, cestovín alebo do čohokoľvek iného – fantázii sa medze nekladú.

Zažijete to, že každé jedlo, do ktorého pridáte takýto citrón, bude chutiť oveľa lepšie ako kedykoľvek predtým.

Čítajte, je toho oveľa viac…

Citróny sú efektívne nielen ako prevencia, ale aj na ničenie už existujúcej rakoviny. Údajne na ňu majú ničivejší vplyv ako samotná chemoterapia.

Samozrejme, v médiách ste o tom nepočuli, pretože farmaceutické firmy si chcú zachovať monopol na výrobu a predaj onkologických liekov, ktoré im prinášajú ohromné zisky.

Dobrou správou pre vás je, že citróny, na rozdiel od chemoterapie, výborne chutia a nemajú žiadne hrozivé vedľajšie účinky.

Ďalším zaujímavým aspektom citrónov je ich pozoruhodný efekt na cysty a nádory. Niektorí liečitelia dokonca tvrdia, že sú osvedčeným liekom na všetky druhy rakovín.

Tu to však stále nekončí…

Citróny majú tiež silné antibikrobiálne účinky pri bakteriálnych a hubovitých infekciách.

Sú efektívne aj proti vnútorným parazitom a larvámregulujú vysoký krvný tlakpôsobia antidepresívne a zmierňujú stres a psychické ťažkosti.

Zdrojom týchto informácii je jedna nemenovaná veľká farmaceutická spoločnosť.

Tvrdia tiež, že po vyše 20 laboratórnych testoch uskutočnených od roku 1970 sa ukázalo, že citróny zneškodňujú až 12 typov zhubnej rakoviny, vrátane rakoviny hrubého čreva, prsníkov, prostaty, pľúc a pankreasu.

Pri jednom teste vyšlo najavo, že zložky citrónov boli niekoľkonásobne účinnejšie ako liek adriamycín používaný na spomalenie rastu rakovinových buniek.

Dôležité je aj to, že citróny pôsobia na rakovinové bunky cielene, teda že nijako nepoškodzujú zdravé bunky.

Čo teda robiť do budúcna?

Proces je teda jednoduchý: Zožeňte si bio citróny

Potom ich zmrazte, postrúhajte a pridajte do všetkého čo jete.

 

ZDROJ:jenbloknot.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>