Neuveríte, čo sa stane s vašou tvárou keď ju umyjete zmesou sódy a kokosového oleja

Vieme čo je snom každej ženy.  Samozrejme mať hladkú a vláčnu a dokonalú pokožku.

Ako však na to?

Použiť komerčné prípravky, ktoré stoja neskutočne veľa peňazí a sú plné chemikálií? Väčšina týchto výrobkov je obohatených o malé guľôčky, ktoré odlupjú odumreté bunky a zároveň krémová textúra vyživuje a vyhladzuje pokožku.
Prezradíme vám lacnú, prírodné alternatívu, ktorá nahradí všetko, čo ste predtým používali na to, aby vaša pokožka bola hodvábne hladká.Tento domáci krém je vyrobený len z 2 zložiek, ktoré sa pravdepodobne máte aj u vás doma. Všetko, čo potrebujete, je trochu jedlej sódy a kokosový olej. Recept je veľmi účinný pri liečbe akné a problematickej pleti.
Jedlá sóda je úžasný produkt, používa sa napríklad na bielenie zubov a liečbu akné. Je totiž je dobrá na vyrovnávanie úrovne pH v koži, a to je dôvod, prečo je tak účinná pre problematickú pokožku. Kokosový olej je antibakteriálny, podporuje hojenie a hydratuje.

Ako na to? 

Záleží od typu pokožky, ak vaša koža drsná a chcete, aby zmes pôsobila aj ako peeling tak zmiešajte ingrediencie v pomere 1: 1. Ak máte naopak pleť citlivejšia tak zvoľte pomer 2 diely kokosového oleja ku 1 dielu sódy. Po zmiešaní naneste na tvár a nechajte pôsobiť pár minút ako masku. Výsledok na seba nenechá dlho čakať.

Budete veľmi spokojné.

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>