Netrápte sa, ak sa vám nečakane objavil na perách opar, takto jednoducho, sa ho zbavíte

Veľa krásnych ľudí ma požiadalo o lieky na labialné požiare … lebo sa vždy objavujú v najdôležitejších dňoch a sú plné stresu, sú odolné voči krémom a hanbím esa za ne. A keďže viem, že všetci radi máme jemné a krásne pery, aby sme sa pokojne usmievali, zdieľam moje najlepšie prostriedky na ich odstránenie.

Ochorenia z chladu, tiež známe ako „oheň“, sú blistre plnené kvapalinou pod povrchom pokožky, ktorá sa objavuje okolo úst alebo na perách. Môžu sa zlomiť, vyčerpať a vytvoriť kôru. Jeho vzhľad trvá sedem až desať dní.

Vedeli ste, že približne 90% dospelých na celom svete má pozitívny vplyv na vírus, ktorý spôsobuje opary? Väčšina z týchto ľudí pravdepodobne nikdy nevykazuje príznaky, ale niektoré sa môžu vysporiadať s opakujúcimi sa prepuknutiami.

Požiare sú v skutočnosti príznakom vírusu herpes simplex (HSV-1). Keď sa človek po prvýkrát skontaktuje s vírusom, za niekoľko dní prežije vypuknutie oparov, čo môže byť najhoršie, sprevádzané horúčkou, bolesťami hrdla a bolesťami hlavy.

Ale vírus neopustí telo po tejto počiatočnej epidémii, ale jednoducho zostane spať vo vašich nervových bunkách bez toho, aby ukázal toľko symptómov.

Ako nosič sa môžu kedykoľvek vyskytnúť ohniská, ktoré môžu byť spôsobené napríklad stresom, hormonálnymi výkyvmi, operáciou, horúčkami, chorobami alebo vystavením slnku. Ale aj keď sa tomu teraz nedá vyhnúť, existujú niektoré recepty, ktoré môžete použiť na upokojenie alebo skrátenie trvania ohniska.

Ak ste ho niekedy mali, alebo niektorý z vašich priateľov to trpel, prečítajte si …

Citrónový balzam

Potierajte pery s citrónovou šťavou.

Lyzín

Lysín je aminokyselina, ktorú môžete nájsť ako doplnok alebo ako krém. Štúdie ukazujú, že užívanie doplnkov lyzínu môže pomôcť predchádzať požiarom a zabrániť budúcim výskytom ohnísk. Odborníci tiež hovoria, že užívanie lysínových doplnkov pravidelne môže znížiť ich intenzitu.

Ľad

Ľad nemôže znížiť dĺžku trvania oparu, ale môže pomôcť zmierniť nepohodlie a zápaly. Aplikovať studený balík priamo na vredy, aby ste sa uľavili od symptómov.

Aloe vera

Aloe vera gél je veľmi ľahko dostať a dokonca môžete pestovať vo svojom vlastnom dome, čo je skvelý nápad, ak ste jedným z tých krásnych, ktorí sa radi starajú o seba, pretože má tisíc liečivých a krása použitia!

To je pravda, kryštály obsiahnuté vo vnútri listu aloe vera sú celosvetovo uznávané za svoje vlastnosti pre zdravie pokožky a používajú externe na zníženie prítomnosti vírusov a baktérií a zabraňujú tvorbe jaziev a škvŕn. Preto je to tak silné, aby sme odstránili opary …

Ako sa to používa? Jednoducho vezmite malé množstvo aloe vera a pretrepte ju cez oblasť postihnutú vypuknutím herpesu. Nechajte to 20 minút a opláchnite.

Okrem toho ho môžete zmiešať s buničinou z rajčiaka a použiť ho raz denne.

ZDROJ:awarenessremedies.com/

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>