Neočakávane sa vám objavil pupienok a zajtra budete mať dôležité stretnutie? To nič, vieme ako sa ho zbaviť

Dnes máme pre vás 5 trikov krásy, ktoré by ste mali vyskúšať 🙂 Uvidíte, ako rozjasniť nechty bez toho, aby ste utrácali peniaze. Budeme tiež bieliť zuby a osviežiť očné ceruzky. Uvidíte tiež, ako urobiť dokonalé mačacie oko a ako sa vysporiadať s neočakávaným pupienkom.

5 krásnych trikov, ktoré musíte vyskúšať

1. Rozjasnenie nechtov

Nemíňajte peniaze na výrobky na zjasnenie nechtov. Použite zubnú pastu. Je to lacný spôsob, ktorý vám umožní oživiť nechty a dať im zdravý vzhľad. Naneste ho na nechty po dobu 10 minút a po tomto čase ho umyte.

2. Bielenie zubov

Nevhadzujte banánovú šupku, keď ju budete jesť. Má zaujímavé vlastnosti, ktoré vám pomôžu bielenie zubov. Utrite ich do vnútra banánov raz denne po dobu jedného týždňa. Pozrite si efekty 🙂

3. Očná ceruzka ako nová

Ak je ceruzka na oči tvrdá a suchá, nebude vhodná na líčenie. Môžete ho však opraviť, stačí ho zahriať zapaľovačom. Vďaka tomu bude make-up hladký a krásny.

4. Rýchla záchrana pre pupienok

Neočakávane vyskočil váš pupienok a zajtra budete mať dôležité stretnutie? Použite na to aspirín. Miešajte a premiešajte s malým množstvom destilovanej vody. Naneste pastu na pupienok a po 5 minútach ju umyte. Ráno by mal zápal zmiznúť.

5. Perfektné mačacie oko

Ak chcete, aby perfektné mačacie oko používať lyžicu 🙂 Je to veľmi jednoduchý trik, ktorý vám umožní urobiť perfektnú líniu.

 

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>