Nemohla som spať celé noci, ale tento recept podľa čínskych mníchov mi pomáha spať celú noc bez jediného prebudenia

To, že nemôžete spať a máte s tým problémy už dlhšiu dobu, nie ste jediní, pretože tento problém trápi obrovský počet ľudí na celom svete. Najväčším dôvodom je stres, ktorý mozgu nenechá oddýchnuť a vy tak nemôžete spať. Ďalšia je prebytok kofeínu, takže ak veľa pijete kávu, určite sa s týmto problémom stretávate tiež. My vám dnes prinášame recept, podľa tarých čínskych mníchov, po ktorom budete spať celú noc ako bábätko a hlavne zaspíte za pár minút.

Teraz už môžete konečne zabudnúť na bezsenné noci plné budenie a hlavne na zaspávanie, ktoré vám mohlo niekedy prísť naozaj nekonečné. Nepotrebujete na to prášky na spanie, skôr skúste tento čínsky recept a hoďte tieto problémy konečne za hlavu.

Spánok je dôležitý pre všetkých, je to základná potreba každého z nás a čím menej kvalitný spánok je, tým viac sa vaše telo stretáva s určitými problémami a hlavne je bez energie. Ak trpíte nespavosťou, tak záleží na tom, ako dlho vás tento problém sprevádza. Napríklad môže trvať niekoľko dní a to obzvlášť máte napríklad stres v práci.

Existuje aj nespavosť chronická, ktorá má veľkú spojitosť s psychologickými problémami. Napríklad depresia, chronický stres, úzkosť alebo trauma. Tieto problémy sú potom odrážanie práve na váš spánok.

Pokojný spánok

Vyskúšajte tento čínsky recept, ktorý je v číne používaný dodnes. Spí sa po ňom úplne krásne, celú noc,

bez budenia a zaspíte za pár minút.

ingrediencie:

  • kôra z mandarínky
  • sušená levanduľa
  • sušený kozlík lekársky
  • harmanček

Všetky suché ingrediencie sa dávajú v rovnakom  množstve. Tie rozdrvte a nasypte dohromady. Dávka tohto triku na spanie je vždy jedna polievková lyžica na jednu šálku vriacej vody.

Mandarínková kôra dodá receptu vôňu. Opäť jedna kôra z mandarínky na jednu šálku.
Stačí iba zaliať a môžete piť. Tento čínsky liek odporúčame piť večer pred spánkom. Najsilnejší účinok má tento nápoj zhruba 10 minút po vypití. Upokojí váš organizmus a budete sa tak cítiť lepšie.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>