Nekupujte v lekárňach drahé pastilky na kašeľ, sú plné toxických látok a umelých chutí. Jednoducho si vyrobte si svoje vlastné

Nepotrebujete kupovať konvenčné cukríky proti kašľu, ktoré sú plné toxických látok a umelých chutí, pretože teraz môžete urobiť niektoré z vašich vlastných. Tieto cukríky proti kašľu môžu byť prispôsobené tak, aby odrážali váš osobný vkus a preferenciu a sú veľmi jednoduché. Rád pridávam éterické oleje k mojim prírodným liekom. Pomáhajú bez chémie vášmu telu bojovať proti vírusom a baktériám, ktoré spôsobujú vaše príznaky, a tým posilniť imunitný systém.

Mentol z prchavého oleja sa nachádza v éterickom oleji z mäty piepornej, ktorý pomáha zmierniť bolesť hrdla a napomáha zjemňovaniu priedušiek. Má tiež protizápalové, karmínové, insekticídne, antibakteriálne, antivírusové a antispazmodické vlastnosti.

prísady

  • asi 2 lyžice vody
  • kôra z jedného citróna nastrúhaná
  • 5 lyžíc surového medu
  • 5 kvapiek silice z mäty piepornej

Inštrukcie:

  1. Pridajte med a vodu do malej panvice a ohrejte ho na nízkom plameni, až kým zmes nezačne vrieť.
  2. Zakryte ju na 4 minúty.
  3. Odstráňte ju z tepla a nechajte ho vychladnúť počas 5 minút.
  4. Pri miešaní pridajte citrónovú kôru a silicu mäty piepornej.
  5. Malé množstvo zmesi odložte na dosku alebo misku pomocou čajovej lyžičky a uistite sa, že medzi nimi zostane určitý priestor, pretože budú väčšie.
  6. Nechajte ich vytvrdnúť. Mali by chladnúť približne za 30 minút a uložte ich do vzduchotesnej nádoby. Uchovávajte ich v suchých podmienkach po dobu 3-6 mesiacov.

Zdroj:.healthyfoodteam.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>