Natrvalo sa zbavíte baktérie Helicobacter pylori, ak vyskúšate tento recept japonského lekára

Jednoduchý spôsob, ako sa zbaviť gastritídy:

Teraz pijem tento nápoj ráno a večer. Skvelý nástroj!

V modernom svete takmer každý vie, čo je Helicobacter pylori. Jedná sa o jedinú baktériu, ktorá môže prežiť v kyslom prostredí žalúdka. Helicobacter pylori je známy tým, že spôsobuje chronickú zápalovú reakciu v žalúdku (gastritída) a spôsobuje viac ako 90% duodenálnych vredov a 80% žalúdočných vredov. Tiež táto baktéria môže vyvolať vývoj závažnejších ochorení, napríklad rakovinu žalúdka.

Svetová zdravotnícka organizácia tvrdí, že asi polovica svetovej populácie je infikovaná touto baktériou, čo spôsobuje množstvo príznakov:

  • nevoľnosť
  • pálenie záhy
  • rozrušený žalúdok
  • netolerancia potravy

Veľa môže spôsobiť túto baktériu, napríklad nezdravé stravovanie, nedostatočne umyté alebo nedostatočne varené jedlá, kontakt s infikovanými ľuďmi, použitie špinavej vody atď.

Existujú rôzne spôsoby liečby, ktoré môžu vyriešiť problém s touto baktériou. V tomto článku vám poviem, ako sa zbaviť týchto zákerných baktérií pomocou prírodného lieku od japonského lekára. Dnes vám predstavíme prírodný liek odporúčaný japonským lekárom, ktorý je založený na vlastnostiach výhonkov brokolice, ktoré obsahujú zlúčeninu nazývanú sulforaphane. Sulforafan môže zabiť baktérie, ale treba si uvedomiť, že, pretože nie všetky organizmy fungujú rovnakým spôsobom, to je najlepšie, aby ju kombinovať s inými antibakteriálnymi produktmi, s cieľom maximalizovať efekt.

Budete potrebovať:

  • brokolica
  • varená voda
  • morská soľ

Príprava:

Začnite umytím brokolice a potom ju vložte do mixéra s vriacou vodou a štipkou morskej soli. Keď je koktail pripravený, ihneď ho vypite. Buďte trpezliví a pijte tento nápoj každé ráno na prázdny žalúdok a večer pred tým, než idete do postele, najmenej 30 dní.

Postupne si začnete všímať, ako príznaky zmiznú a čoskoro nebude žiadna stopa tejto zákernej baktérie!

Pred konzumovaním tohto lieku si dohodnite konzultáciu s lekárom! Môžete tiež kombinovať liečbu so zázvorovým čajom, ktorý môžete konzumovať po jedle alebo počas jedla.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>