Natrela sa s horčicou a celulitída záhadne zmizla, vyskúšajte to aj vy

Chcete mať na tele jemnú pokožku? Obaľte s horčicovou celulitídu pomôže dosiahnuť jemnosť a krásu vašej pokožky.


1. Najjednoduchší recept

Množstvo horčice, ktoré bude potrebné na balenie, je len dve polievkové lyžice. Horčica sa musí miešať s malým množstvom horúcej vody.
Horúca voda by mala byť, pretože v ňom horčicový prášok sa bude rýchlo rozpúšťať a bez vytvárania hrudiek. Výsledná suspenzia sa aplikuje na problémové oblasti pokožky, obalí sa potravinárskou fóliou v dvoch vrstvách na vrchu. Môžete použiť aj klasickú horčicutú nemusíte riediť vodou. Doba trvania – najviac 15 minút, dlhší postup môže viesť k popáleniu. Po rozbalení musíte urobiť teplú sprchu bez použitia mydla a naniesť krém na pokožku (je lepšie používať hydratačný prostriedok).

2. Omotajte medom a horčicou

Tento recept je rovnako jednoduchý ako ten predchádzajúci, s jediným rozdielom, že dve lyžice prírodného medu by sa mali pridávať do zmesi horčičného prášku a vody. Dobre premiešajte, aplikujte na kožu, zabaľte fóliou a nechajte 30 minút.
Pre väčšiu efektivitu môžete zabaliť do teplej fólie alebo uteráku cez fóliu. Po pol hodine musíte mať teplú sprchu a dobre pokožku zvlhčiť.

3. Horčica plus olivový olej

Dve alebo tri polievkové lyžice horčicového prášku by sa mali riediť malým množstvom horúcej vody. Vody by sa malo používať čo najmenej, pretože sa mieša s olejom. Pridajte jednu alebo dve polievkové lyžice olivového oleja do suspenzie získanej z prášku a vody a dobre premiešajte. Konzistencia zmesi by sa mala podobať kyslej smotane. Aplikujte na pokožku na pol hodiny, potom opláchnite teplou vodou a naneste krém alebo mlieko na pokožku.

Použite vyššie uvedeného receptu sa líši len tým, že po aplikácii zmesi na kožu sa nesmie používať ani fólia. Stačí natrieť masku na kožiu na 15-20 minút a potom len opláchnuť vodou.

Výrobky na báze horčice sú vo všeobecnosti dobre tolerované. Pri aplikácii na pokožku spôsobujú pocit pálenia, niekedy pomerne silné, ale nespôsobujú popáleniny. Tieto lieky sú kontraindikované u žien, ktoré trpia individuálnou neznášanlivosťou na horčicu. Tiež tieto prostriedky sa neodporúčajú pre tých, ktorí trpia kardiovaskulárnymi ochoreniami a pľúcnou tuberkulózou. Ak dôjde k poškodeniu pokožky – odreniny, rany alebo škrabance, je lepšie dočasne zdržať sa používania horčice.

ZDROJ:di-via.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>