Narežte cesto na pásy a potom do stredu umiestnite jablko. Výsledok vás očarí

Dezert by mal byť vždy špeciálny, zdravý a dobre vyzerať. A samozrejme, skutočnosť, že príprava trvá trochu času, nie je zanedbateľným aspektom. Ak je v ňom dokonca ovocie, je to len čerešnička na torte!

Ovocné koláče sa môžu vyrábať v nespočetných variantoch a veľa ľudí ich zbožňuje. Ak čakáme na hostí, určite nemôžeme obísť ovocný dezert. Všetko, čo musíme urobiť, je zistiť, ktorý z nich je najobľúbenejší.

Pretože každý je fanúšikom jabĺk, nižšie uvedený súbor cookie môže byť veľkým favoritom. Vytvorte alebo kúpte jednoducho mrazené liskové cesto, položte ju na hnetaciu dosku a potom ho nakrájajte podľa obrázka. Môžete narezať aj pásy a stred preložiť do kríža.

Zoberte si pekné zrelé jablko, umyte ho a potom vyrežte zvnútra jadrá. Posypte do trochu škorice, pridajte kocku alebo dve masla a posypte cukrom. Potom ju zabaľte do cesta a potrite žĺtkom a potom vložte do predhriatej rúry.

Vytiahnite ho za dvadsať minút, počkajte, kým sa trochu neschladí a už ho môžeme skonzumovať. Má nebeskú chuť a vôňu!

ZDROJ:twice.hu

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>