Namočila si nohy do jablčného octu. Opakovala túto činnosť týždeň. Efekt, ktorý sa dostavil si nevie vynachváliť

Jablkový ocot je starý osvedčený liek na mnohé ochorenia. Na jar a v lete je veľmi užitočné namočiť si nohy vo vode s jeho pridaním. Táto liečba zabráni mnohým trápnym situáciám

Medzi mnohými pro-zdravotnými výhodami octu jablčného muštu je potrebné spomenúť jeho silné baktericídne vlastnosti. To je dôvod, prečo je účinný, prirodzený a lacný prostriedok na nepríjemný zápach nôh.

Ako ho používať?

Umyte si nohy, najlepšie s anti-kaki mydlom. Nalejte liter teplej vody do misky a pridajte štvrtinu šálky jablčného octu. Močte nohy asi 15 minút. Najlepšie výsledky dosiahnete opakovaním liečby každý deň počas jedného týždňa. Je to tiež starý spôsob, ako sa zbaviť napuchnutých nôh členkov (musia byť úplne ponorené v kvapaline).

Jablkový ocot je možné zakúpiť bez problémov v obchode, ale môžete to urobiť aj sami. Je to naozaj jednoduché.

Ošúpeme niekoľko jabĺk a nakrájame na kúsky. Spolu s kožou dať ich do pohára a zalejeme vodou s cukrom (proporcie: lyžica cukru na pohár vody). Nádobu zakryte gázou a nechajte ju na teplom mieste. Po dvoch týždňoch nalejte do fľaše pripravený ocot.

ZDROJ:te-mysli.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>