Najúspešnejší a najsilnejší nápoj, ktorý okamžite spaľuje žalúdočný tuk

Tento silný prostriedok je veľkou podporou stravovania a cvičení, ktorých hlavným cieľom je znížiť tuk nachádzajúci sa v páse.

Skladá sa z troch základných zložiek: čerstvá reďkovka, citrónová kôra a med.

Vlastnosti týchto zložiek pomáhajú v boji s obsahom tuku, zvýšenie metabolizmu, pomáhajú odstrániť z tela toxíny, stimulujú odstraňovanie kvapalín uchovávaných v tele, a navyše k tomu všetkému, sú tiež vhodné pre zlepšenie funkcie mozgu, pamäti, sluchu a zraku.

Náprava ako spáliť tuk a znížiť pás

prísady

  • 125 g reďkovky
  • 3 citróny, so šupkou
  • 3 lyžice medu

Čo by ste mali urobiť?

Pred kombináciou zložiek je veľmi dôležité, aby ste reďkovky a citróny dôkladne umyli, aby boli úplne dezinfikované, pretože ich budeme používať so svojimi šupkami. Aby ste zabezpečili elimináciu mikroorganizmov, ponorte citróny a reďkovky do nádoby s rovnakými podielmi vody a bielym octom.

Keď ste už dezinfikovali prísady, skvapalte 125 gramov reďkovky. Okrem toho nakrájajte citróny na niekoľko kúskov, nechajte aj ich pokožku a pomixujte ich spolu s reďkovkami. Nakoniec pridajte tri polievkové lyžice medu a niekoľko sekúnd preneste všetko cez mixér, aby bola plne integrovaná.

Odporúča sa konzumovať lyžicu nápoja dvakrát denne s jedlom. Výsledné lieky môžu byť v sklenenej nádobe a uložené v chladničke.

ZDROJ:saludconremedios.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>