Najúčinnejší zabijak tukov a nadváhy aký poznám: Stačí 1 lyžica denne a za pár týždňov sa zbavíte až 10 kilogramov!

Obezita trápi milióny ľudí po celom svete. Nielen, že sa daný človek, ktorý nadváhou trpí necíti veľmi dobre, tento stav má navyše katastrofálny vplyv na jeho zdravie. Obezita môže byť spúšťačom pre cukrovku a ochorenie pečene, srdca ale i kĺbov. To všetko sú dostatočné dôvody na to, aby sme s obezitou začali niečo robiť.

Samozrejme, najdôležitejšie je zmeniť stravu a začať sa hýbať. Nebudeme Vám klamať, toto je niečo, bez čoho sa nadváhy jednoducho nezbavíte. Je tu však ešte jedna vec, ktorá by Vám v tomto úsilí mohla výrazne pomôcť. Napravte svoje stravovacie návyky a teda pridajte do stravy veľa zeleniny, ovocia a bielkovín, či strukovín, snažte sa vyhýbať cukru. Pridajte pravidelnú športovú aktivitu a ste na dobrej ceste. Potom môžete vyskúšať aj tento doplnok.

Tajomstvo spočíva v kombinácii citróna, zázvoru a rasce. Toto korenie urýchľuje metabolizmus, bráni zadržiavanie tekutín v tele a pomáha pri chudnutí.

Čo budete potrebovať:

  • 1 lyžička mletej rasce
  • 1/2 lyžičky strúhaného zázvoru
  • šťavu z 1/2 citróna
  • 2 lyžice vody

Postup:

Vodu nalejeme do hrnca a privedieme k varu. Pridáme rascu a zázvor. Celé to varíme cca 5 minút na miernom ohni a následne odstavíme a necháme vychladnúť. Na záver pridáme citrónovú šťavu. Aspoň 20 minút pred každým jedlom si dáme jednu lyžičku tejto zmesi. Po pár týždňoch uvidíte výsledky. Chudnutie sa Vám bude dariť dvakrát lepšie a za 2 mesiace sa Vám môže podariť schudnúť až 10 kilogramov.

Navyše tento sirup posilňuje aj imunitný systém, pretože zázvor je ten najlepší bojovník s vírusmi a baktériami a citrón obsahuje dostatočné množstvo vitamínu C.

Určite ale nezabúdajte na prvú polovicu celého Vášho úsilia. Zdravá strava a pohyb, to je kľúč k vysnívanej postave a zároveň aj kľúč k zdraviu!

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>