Najsilnejšie prírodné antibiotikum pozostáva len z dvoch hlavných prísad, ktoré sú známe ľudstvu už mnoho storočí

Hojivý účinok medu je známy ľudstvu už mnoho storočí. To isté však možno povedať o kurkume, ale jeho popularita je väčšinou obmedzená na krajiny Ázie. Ale čo sa stane, ak zmiešame tieto dva „všelieky“?

Tento zlatý mix recept, vie nahradiť väčšinu drog, posilňuje imunitný systém a ušetriť viac peňazí s ním!

Kurkuma a med sú hlavnými zložkami tejto “ zlatej zmesi „, ktorá je mimoriadne účinná v boji proti zápalovým a infekčným chorobám. Zmes má tiež vynikajúci imunitný zosilňovač, známy aj ako účinok na prevenciu rakoviny. A čo je dôležité, je to nekonečne jednoduché!

Medová kurkuma

Čo budete potrebovať:

  • 100 gramov medu
  • jednu lyžicu kurkumy
  • štipka čierneho korenia
  • dve polievkové lyžice jablčného muštu
  • jedna čajová lyžička citrónovej kôry

Zmiešajte kurkumu, jablkový mušt a korenie. Potom pridajte citrónovú kôru a med. Dôkladne premiešajte, kým sa nedosiahne homogénna hmota. V opačnom prípade je vedecky dokázané, že pridanie čierneho korenia urýchli absorpciu kurkumy v našom tele.

Vložte tento všeliek do pohára a zaistite ho. Dajte všetko do chladničky!

Ako ju používať?

V prípade, že nastane obdobie sezónnych alergií a chcete sa vyhnúť prechladnutiu a rakovine, toto je  preventívny prostriedok. Je nutné užívať jednu polievkovú lyžicu denne, najlepšie ráno.

Ak už máme pocit, že choroba už vás postihla, tento výrobok vám tiež pomôže! Počas prvých dvoch dní choroby spotrebujeme polovicu čajovej lyžičky zmesi kurkumínu za hodinu. Potom budeme misieť užiť polovicu čajovej lyžičky, ale budeme ju jesť každé dve hodiny počas 3. a 4. dňa choroby. Kým všetky príznaky ochorenia úplne nezmiznú, konzumujte trikrát denne z tejto terapeutickej zmesi.

Najdôležitejšie je správne použitie zmesi. Dajte pripravenú zmes (v určenom množstve) do úst a nechajte ju roztaviť. Po požití prednostne nepite vodu ani naoplachujte. Táto zmes sa môže jesť ráno, potom ju môžete dať na chlieb alebo jednoducho vložiť do čaju. V druhom prípade sa uistite, že čaj má izbovú teplotu!

Uložte recept na túto liečivú zmes a zdieľajte ju so svojimi priateľmi a známymi, pretože zdravie našich blízkych je neoceniteľné!

ZDROJ:awarenessremedies.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>