Najlepší spôsob, ako sa zbaviť tukových a ovisnutých vnútorných stehien, výsledky uvidíte už po pár dňoch

Pamätajte, že nič nemôže byť dosiahnuté bez obete! Dajte si pozor na váš spôsob života, aby sme sa posunuli smerom k nášmu cieľu! Ako určite každý vie, najlepším riešením je kombinovať cielené cvičenia a zdravú výživu, ktoré vám pomôžu schudnúť.

Našťastie je tento tuk pod kožou a dobre reaguje na cvičenia a zmeny stravy.

Veľmi účinné cviky na vnútorné stehná

  • Pri tomto pohybe sa vnútorné stehná spevňujú skutočne veľmi účinne. Ľahnite si na chrbát, dlane podložte pohodlne pod zadok, nohy zdvihnite pokrčené nad seba, spojte vnútornú hranu chodidiel a kolená dajte od seba. S výdychom pomaly vyťahujte nohy nahor, pričom chodidlá zostávajú vnútornou stranou po celý čas spojené. S nádychom vráťte do pokrčenia s kolenami naširoko. Prevádzajte v pomalom aj rýchlom tempe v niekoľkých sériách.
  • Ľahnite si na bok a pokrčenú hornú nohu preložte cez spodnú, ktorá je vystretá. S výdychom ťahajte spodnú nohu nahor, zotrvajte v hornej posilňovacej fáze a s nádychom vráťte nad zem. Pokračujte ešte aspoň desať opakovaní, doprajte si chvíľu oddychu a potom preveďte ďalšie dve série.
  • Znovu si ľahnite na bok, hornú nohu zdvihnite vystretú nad úroveň boku, spodnú iba malý kúsok nad zem. S výdychom priťahujte spodnú nohu k hornej, s nádychom vráťte späť. Zvládnite minimálne desaťkrát v dvoch až troch sériách.

Najefektívnejšie tipy na mastnotu na vnútorných stehnách:

Krok 1

Musíme znížiť príjem kalórií, aby sme vytvorili ich nedostatok, a tak prinútime telo získať energiu spaľovaním spáleného tuku. Ako výsledok, vnútorné stehná začnú chudnutie. Pre rýchly výsledok vám stačí 1000 kalórií.

Krok 2

Nikdy sme nezostaňte úplne hladný! To sa dá dosiahnuť častými jedlami, a tak sa vyhýbame pocitu hladu a prejedania sa. Jedzte približne každé 2-3 hodiny!

Krok 3

Keď sa posadíme k jedlu, vypite pohár vody, aby sme naplnili brucho. Vyhýbajte sa sýtenej vode, pivu, vínu, mlieku, kokteilom a ochutenej káve z mliekom, pretože majú veľa kalórií a zabraňujú diéte. Namiesto toho by sme mali piť bez kalórií nápoje, vodu alebo čaj, ktoré pomôžu schudnúť!

ZDROJ:bidista.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>