Najjednoduchší spôsob, ako spraviť banánovú zmrzlinu doma, takú ste ešte nejedli…

Banán – dokonalý ovocný dezert. Je bohatý, je mierne sladký, výživný a plný príjemných vlastností. Niet divu, že na banánový koktail je dopyt! Ale ako zmeniť ovocie, a umiestniť ho do mrazničky? Informácie o tom, ako používať zmrazený banán , vám teraz povieme.

Najjednoduchší spôsob, ako spraviť banánovú zmrzlinu. Ak chcete to, čo potrebujete správne množstvo tropického ovocia a niečo ako polevu alebo zálievku. Ponúkame vlastnú verziu domácej zmrzliny z banánov.

Vhodné sú aj omrvinky (najlepšie sa hodí zázvor), čokoládové lupienky a škoricu. Nemenej úspešná kombinácia je čokoládový sirup s orechmi.

prísady:

  • banán 4 ks
  • sušienky 50 g
  • tmavá čokoláda 100 g
  • škorica podľa chuti

príprava:

  1. Olúpte banány a umiestniť ich do plastového obalu. Ponechajte po dobu 2 hodín v mrazničke. Nastrúhajte čokoládu a pomrvte sušienky.
  2. Odstráňte banány z chladničky, rozbiť v mixéri. Zomelú sa do stavu smotanovej hmoty.
  3. Teraz, keď ich máte vymiešané, len krásne ju rozložiť a vyzdobiť sušienkami a čokoládou.
Jedinou nevýhodou chutného žltého ovocia,že sa dlho neskladujú preto je dôležité vedieť, ako uložiť banány. Môžete experimentovať s rôznou polevou alebo pridajte marmeládu, ale vždy to bude najlepší dezert vďaka rýchlosti prípravy. Veríme, že využijete dezert z banánov.
ZDROJ:sovkusom.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>