Najefektívnejší prostriedok na vypadávanie vlasov! Lepší neexistuje, výsledky sú viditeľné už po pár týždňoch

Strata vlasov je bežný problém, ktorý môže byť spôsobený mnohými príčinami, ale aj prírodné látky môžu byť užitočné. Ak budeme venovať pozornosť starostlivosti o vlasy, môžeme mať znova bohaté a silné vlasy.

Liečba vypadávania vlasov:

  • Dvakrát za týždeň potrite suchú pokožku hlavy niekoľkými kvapkami rozmarínového oleja. Masírujte do pokožky hlavy čo najviac, pretože stimuluje pokožku hlavy a má dobrý účinok na vlasové folikuly. Po dôkladnom masírovaní umyte vlasy.
  • Do 5 dl vriacej vody pridáme 2 polievkové lyžice vysušenej žihľavy, nechá sa stáť po dobu aspoň 10 minút. Po umývaní vlasov, dôkladne umyte šampónom s neutrálnym pH. Pokiaľ máte dlhé vlasy, môžete si ju umyť aj 2 kráta poriadne opláchnúť.

Rozmarínová masáž hlavy a oplachovanie sa používajú dvakrát týždenne. Po niekoľkých týždňoch bude výsledok viditeľný, vlasy budú silnejšie. Vlasy budú zdravšie, vypadávanie vlasov sa zníži a objavia sa nové vlasové vlákna. Keď klesá strata vlasov, liečba sa má aplikovať iba raz týždenne.

Keď máte vlasy a pokožku hlavy zdravé, potrebujete tiež ošetrovateľskú starostlivosť. Takže niekedy to pomáha vykonávať preventívne, pretože má priaznivý vplyv na pokožku hlavy a vlasového rastu.

ZDROJ:bidista.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>