Na tento produkt sa žiadny reklamný výrobok nechytá, vaša bielizeň bude biela a voňavá ako nikdy

Niekedy pranie zanecháva veľa problémov. Hlavnou úlohou je nájsť správny prací prostriedok pre práčku. Nie je to však vždy jednoduché.

Existuje jedna jednoduchá zložka, ktorá sa dá použiť na pranie bielizne a zároveň šetrí peniaze a nervy. Nalejte biely vínny ocot do práčky a budete rýchlo cítiť jeho výhody!

Pred praním naneste polovicu šálky octu priamo na oblečenie. To umocní efektivitu pracieho prostriedku, zachová jas farieb a zníži penivosť, ktorá je niekedy viditeľná na tmavých šatách po umytí.

• Do priehradky na aviváž tkanív nalejte malé množstvo octu. Ocot má rovnaký účinok, ale je menej agresívny pre odev aj pre životné prostredie.

• Tento ocot pomáha odstraňovať škvrny z bieleho oblečenia a deodorizuje ich.

• Niekedy po umytí ostávajú dráždivé škvrny, najmä ak používate práškové čistiace prostriedky. Tento problém vyrieši pridanie pol šálky octu do máchacieho cyklu.

• Hoci sa to môže zdať absurdné, ocot pomáha neutralizovať nepríjemné pachy.

• V miske s teplou vodou a pol šálky octu môžete dať špinavé oblečenie. Nechajte noc ležať a potom sa umyte v normálnom režime. Môžete tiež naliať trochu koncentrovaný ocot priamo na škvrnu a trieť energicky.

• Pri niektorých tkaninách je veľmi ťažké odstrániť vlasy a chlpy zvierat. A tu vám môže pomôcť ocot. Počas umývacieho procesu pridajte do prania trochu octu a môžete si byť istí, že po vysušení už vlasy a vlna na oblečenie nebudú!

• Niektoré látky vytvárajú statický náboj. A tu vám tento kuchynský výrobok pomôže. Pridajte 6 lyžičiek octu do misy a nechajte oblečenie tam 30 minút. Problém bude vyriešený.

Existuje názor, že by sa mali vždy používať drahé chemikálie, ale sú to nepriatelia životného prostredia. Niekedy je lepšie pozrieť sa do špajze!

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>