NA OŠETRENIE TÝCHTO 4 STAVOV SI NOHY RAZ TÝŽDENNE NAMOČTE DO OCTU

Aj keď sa ocot bežne používa na dochutenie hranoliek a podobne, jablčný ocot je ten, ktorý ponúka širokú škálu zdravotných výhod. Je vyrobený z fermentovaných jabĺk a mnoho ľudí prisahá na výhody tejto úžasnej tekutiny. Je to nielen dobré pre vaše zdravie, ale aj prírodná kúra!

Výhody jablčného octu
Medzi hlavné výhody jablčného octu patrí zníženie hladiny cukru v krvi, zníženie hladiny cholesterolu, liečba cukrovky typu II, zvýšenie pocitu sýtosti a potlačenie rastu baktérií.

Všetky tieto výhody sú výsledkom vysokého obsahu antioxidantov pochádzajúcich z jablčných polyfenolov. Je tiež nabitý kyselinou octovou, ktorá pomáha zvyšovať vstrebávanie dôležitých minerálov z potravy do tela .

Namočenie nôh do jablčného octu na potlačenie zápachu
nôh Páchnuce nohy sú niečo, s čím si už nemusíte poradiť. Jablčný ocot pomáha bojovať proti zápachu spôsobujúcim baktériám, ktoré neutralizujú pH pokožky.

Detské obrúsky polejte jablčným octom.
Namočte ich na noc do chladničky.
Podložky nôh si utierajte obrúsky tak často, ako je potrebné.

Prípadne môžete do misky naliať šálku jablčného octu na každé štyri šálky vody. Namočte asi dvadsať minút a potom nohy poriadne osušte. Tento produkt nie je určený iba na arómy potravín, môže sa tiež použiť na liečbu rôznych stavov pokožky.

Ďalšie spôsoby použitia

Zmierňuje svrbenie pokožky
Na ukončenie svrbenia nie sú potrebné rukavice a krémy. Jablčný ocot je veľmi účinné antiseptikum s protiplesňovými vlastnosťami, ktoré vám môže pomôcť vyhnúť sa svrbeniu.

Lieči
lupiny Lupiny sa vyznačujú bielymi vločkami, ktoré sú veľmi dráždivé. Dobrá správa je, že kyslosť jablčného octu vyrovnáva pH pokožky hlavy a bráni množeniu baktérií a kvasiniek.

Zmiešajte šálku jablčného octu s ¼ šálky vody v rozprašovači. Po nastriekaní si cez hlavu omotajte uterák a nechajte pôsobiť asi pätnásť minút.

Odstráňte
bradavice / móly Prirodzene Bradavice sú zvyčajne spôsobené drobnými rezmi na koži a sú výsledkom infekcie HPV. Naozaj vyzerajú nepekne a môžu sa objaviť doslova kdekoľvek.

Zmiešajte šálku jablčného octu s vodou a naneste na pokožku vatovou podložkou

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>