Moje tmavé škaredé škvrny na mojom krku zmizli raz a navždy s týmto nádherným receptom!

Existuje veľa dôvodov na objavenie sa tmavých škvŕn, napríklad holenie, depilácia, vystavenie slnku a použitie dezodorantov. Zvyčajne sa objavujú na krku, vnútorných stehnách a podpazušiach.

Väčšina ľudí, ktorí trpia cukrovkou, obezitou, problémami s močovým systémom alebo dvanástnikom, ktorí pijú hormonálne lieky, majú tiež tmavé škvrny na koži.

Existuje veľa kozmetických výrobkov a postupov, ktoré pomôžu odstrániť tmavé škvrny z kože, ale napriek tomu obsahujú veľa chemikálií a sú veľmi drahé. Odporúčame, aby ste vyskúšali tento ľudový prostriedok, ktorý vám pomôže očistiť pokožku:

Sodík, olivový olej a soľ

 Nevyhnutné zložky:

  • 1 lyžica olivového oleja
  • 1 lyžica soli
  • 1 lyžička jedlej sódy

Príprava:

Zmiešajte zložky, až kým nie sú hladké. Aplikujte zmes na pokožku s tmavými škvrnami po dobu 20 minút. Potom opláchnite studenou vodou.

Okrem toho existuje iná metóda, ktorá je veľmi užitočná na odstránenie tmavých škvŕn. Budete potrebovať iba bielu hlinu, citrón a mlieko.

Vložte bielu hlinku do misy. Pridajte citrón a mlieko a dobre premiešajte. Aplikujte zmes na postihnuté miesta po dobu 15 minút. Opláchnite so studenou vodou.

odporúčania:

Odporúča sa postup opakovať 3 krát týždenne, kým nezmiznú škvrny.

Počas liečby sa vyhýbajte slnečnému žiareniu bez použitia krému s UV ochranou.

Piť veľa vody a jesť potraviny plné vitamínu E.

Mali by ste používať morskú soľ, najlepšie odstredené mlieko a olivový olej.

Ak chcete, môžete pridať kokosový olej.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>