Moje sedačky v aute boli v takom hroznom stave, že som ich už mal v pláne vymeniť, ale našťastie som natrafil na tieto super triky

Čistota auta je pre každého majiteľa vozidla, veľmi dôležitá. Koniec koncov, v skutočnosti – je to váš druhý domov, ktorý vás prenesie do pohodlia, ochráni pred dažďom a ďalšími nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Kým auto je nové odstraňujeme len vonkajšie nečistoty, ale časom si bude vyžadovať dôkladné čistenie.

Samozrejme, na každom kroku sú čistiarne, ale vás môžu stáť veľmi draho. Pripravili sme tipy, s ktorými sa čistenie auta premení v rýchly a príjemný zážitok.

Ako čistiť auto, aby vyzeralo ako nové

 Rohože

Rohože v aute veľmi rýchlo zašpinia, pretože s topánkami sa dostanú všetky dary z našich ciest: od prachu na stoličku. Vyčistite ju pomerne ľahko: pripraviť pastu rovnaké množstvo octu a jedlej sódy a aplikovať ju na kefku na rohože. Nechajte zaschnúť a jednoducho vytepujte alebo povysávajte.

Kožené čalúnenie

Ak je prítomný v niektorých oblastiach kožený interiér vášho vozidla, nepoužívajte alkoholové tampóny a rôzne čistiace prostriedky, a to aj v prípade, že sú určené pre takéto čistenie. Stačí použiť olivový olej, aby sa odstránili nečistoty. Naneste ju na handričku a utrite na správnych miestach. Táto technika nielen dá čistotu, ale aj vyživuje kožu. To bude žiariť a vydrží dlhšie. Nebojte sa, nebude mať žiadny mastný film.

Psia srsť

Ak máte domáceho maznáčika, ako sú psy, ktoré si zvyčajne zoberiete so sebou na cesty, viete, ako to bolo vtedy ťažké vyčistiť vnútrajšok flesom. Môžete vysávať sedačky, ale budú stále pretrvávať. V snahe vyrovnať sa s týmto problémom ľahšie: nasprejujte vodou povrch a odstránite ich kefou na vlasy.

Sedadlá

Nič nekazí auto horšie ako škvrny na sedadlách. Môžete ľahko očistiť pomocou postriekania zmesou vody a 1-2 lyžicami tekutého pracieho prostriedku. Škvrny zmiznú ako mávnutím čarovného prútika.

Dúfajme, že s týmito tipmi na čistenie auta sa stáva jednoduché a príjemné pre vás. Nezabudnite zdieľať užitočné informácie so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach!

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>