Moja mama pije v dopoludňajších hodinách túto šťavu, má 74 rokov a netrpí žiadnou chorobou – Pozrite sa, ako ju pripravuje

Niekedy sú najjednoduchšie riešenia najlepšie, tento recept sa dá veľmi ľahko pripraviť, stojí takmer nič a môže skutočne pomôcť.

Mohli by ste sa opýtať, prečo by niekto chcel piť zemiakový džús, ale nie vždy to musí byť vždy dobrý vkus. Väčšina vecí, ktoré uzdravujú, má pre nás nepríjemnú chuť a čo chutí lepšie, často nepomôže.

Zemiaková šťava je celkom bez chuti, ale je veľmi zdravá a je súčasťou lekárskej stravy Brey.

Telo je alkalizované

Zemiaková šťava môže pomôcť vytvoriť rovnováhu kyslíka v tele, čo je pre nás mimoriadne dôležité.

Pomoc proti dne

Znižuje hladinu kyseliny močovej a preto pomáha proti dne.

Má protizápalový účinok

Zemiaková šťava môže pomôcť s artritídou a inými formami zápalových procesov, najmä v kĺboch ​​a bolesti chrbta. Okrem toho stimuluje obeh v tele.

Čistí pečeň

Preto môže byť použitý na detoxikačnú stravu, ale môže tiež uľahčiť fungovanie pečene a žlčníka, ak sú problémy. Na tento účel piť šálku tejto šťavy ráno na prázdny žalúdok.

Pomáha pri liečbe gastritídy a vredov

Preto je vhodné konzumovať lyžicu zemiakovej šťavy zriedenej vo vode pol hodiny pred raňajkami, obedom a večerou.

príprava:

Je veľmi ľahké pripraviť prípravok s touto šťavou. Umyte zemiaky a odlúpnite ich a odstráňte všetky zelené časti a klíčky. Potom najemno naškrabte a cez gázu vypustiť šťavu (môžete tiež použiť odšťavovač).

Vždy pite čerstvo stlačený džús, a ak sa vám nepáči chuť, môžete ju zmiešať s citrónovou šťavou, mrkvou, jablkom a medom.

ZDROJ:awarenessremedies.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>