Mexický doktor vynašiel fantastický liek na bolesť kĺbov, regeneruje kosti, tiež obnovuje víziu, zlepšuje pamäť o 80% a dokonca z neho schudnete

Áno, tento mexický doktor odhalil najsilnejší domáci liek. Hovorí, že táto silná zmes vám pomôže zvýšiť váš metabolizmus, očistí vaše telo pred všetkými škodlivými toxínmi a posilní to aj mozgovú funkciu. Taktiež zlepší vaše videnie a zmierni bolesť kĺbov. Nuž, dámy a páni, to znamená jednu vec – mali by ste to určite vyskúšať!

 

Poznámka: Veľa ľudí po celom svete skúsil tento recept a tiež povedali, že úžasný recept zlepšil ich zrak, sluch a pamäť. No, to znamená, že by ste mali určite vyskúšať tento úžasný recept. Najlepšou vecou tohto domáceho receptu je, že potrebujete 3 jednoduché prísady: chren, citrón a med! Áno, to je ono! Stačí sa pozrieť na článok nižšie a zistiť viac o tomto úžasnom lieku. Ale najprv je tu zoznam potravín, ktoré by ste mali konzumovať každý deň. Áno, tieto potraviny zlepšia vašu víziu, regenerujú vaše kosti a posilnia vaše mozgové funkcie.

Konzumujte tieto potraviny každý deň, aby ste zvýšili svoju funkciu mozgu, zlepšili pamäť a zlepšili svoju víziu:

 • Rozmarín je úžasné. Obsahuje zlúčeniny, ktoré vám pomôžu zvýšiť výkonnosť mozgu. Jej vôňa je tiež veľmi efektívna. Stačí umiestniť rozmarínovú rastlinu do okna alebo použiť silicu. Áno, to je ono! A verte mi – budete ohromení výsledkami.
 • Ako často konzumujete vajíčka? Odborníci hovoria, že by ste mali konzumovať vajíčka častejšie, pretože vaječné žĺtky obsahujú cholín, ktorý vám môže pomôcť zvýšiť zdravie mozgu.
 • Vedeli ste, že ryby ako losos, sardinky a čierna treska sú nabité omega-3 mastnými kyselinami, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie mozgu.
 • Avokádo je účinné pri zvyšovaní toku krvi do mozgu.
 • Čučoriedky sú lahodné a super zdravé! Sú plné antioxidantov, ktoré vám pomôžu ochrániť mozog pred akýmkoľvek oxidačným poškodením.
 • Tiež by ste mali vedieť, že pravidelná konzumácia surovej cibule zlepší vašu pamäť.
 • Celé zrno je super potravou pre vývoj mozgu, a to vďaka veľkému množstvu vlákniny, komplexných sacharidov a omega 3 mastných kyselín.
 • Paradajky sú nabité lykopénom, ktorý ochráni vaše mozgové bunky pred poškodením voľnými radikálmi; a funguje to skvelo pre celkové zdravie.
 • Pitie 2-3 šálok čerstvo pripraveného zeleného čaju denne pomôže zlepšiť pamäť a zvýšiť kapacitu mozgu. Zelený čaj skutočne zvyšuje elektrickú konektivitu mozgu, čím zvyšuje úroveň koncentrácie a kognitívnych funkcií.
 • Áno, čokoláda horká je pre vás dobrá. Horká čokoláda obsahuje silné antioxidanty a kofeín, čo pomáha zvyšovať pamäť a zvyšuje úroveň koncentrácie.
 • Omega-3 mastné kyseliny nachádzajúce sa v orechoch pomáhajú zvyšovať mozgovú silu. Orechy tiež zlepšujú tok kyslíka a životne dôležité živiny do mozgu.
 • Okrem toho, že je jedným z najzdravších plodov na udržanie fit, jablká tiež zlepšia vašu pamäť.

Poznámka: tento domáci prostriedok je veľmi jednoduchý a ľahko vyrobiteľný. Musíte jednoducho dodržiavať jednoduché pokyny. Tu je to, čo musíte urobiť:

Budete potrebovať nasledujúce zložky:

 • 125 gramov chrenu
 • 4 citróny
 • 3 lyžice medu
 • 2 lyžice škorice
 • zázvor (2 cm)

Inštrukcie:

Je to veľmi jednoduché – najprv musíte dať chren a zázvor do mixéra a dobre sa zmixovať. Potom narežte citróny na plátky, odstráňte citrónové semená a pridajte ich do mixéra. Znova pomixujte, až kým nebudete mať peknú a homogénnu zmes. Potom pridajte 3 polievkové lyžice medu, 2 lyžice škorice a všetko znova premiešajte. Uistite sa, že túto zmes uchovávate v sklenenej nádobe a uložte ju do chladničky.

Vaša domáca náprava je pripravená na použitie.

Ako ju používať – ​​odborníci hovoria, že by ste mali konzumovať 1 lyžicu tejto domácej zmesi, dvakrát denne, počas 3 týždňov. Ak chcete urýchliť proces uta a rýchlejšie strácať váhu, potom je tento nápoj najlepšou voľbou pre vás. Ďakujeme za čítanie a nezabudnite zdieľať tento článok so svojimi priateľmi a rodinou.

ZDROJ:healthylifestar.com

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>