Máte pred sebou najrýchlejší recept na odstránenie tuku! Môžete stratiť viac ako 15 kg za mesiac!

Recept, ktorý vám ponúkame, je nápoj, ktorý sa ukázal ako veľmi účinný pri chudnutí. Samozrejme, je potrebné cvičiť a jesť zdravo. Okrem toho, že je dobré pre chudnutie, bude mať tiež veľký vplyv na vaše celkové zdravie.

Zložky, ktoré sú obsiahnuté v tejto kompozícii, sú veľmi zdravé. Semená chia majú pozitívny vplyv na zdravie, pretože obsahujú veľa omega-3 mastných kyselín, bielkovín, vápnika a vlákniny. Chia semená pôsobia ako antioxidanty.

Lemon obsahuje veľa vitamínu C, minerálov, ako je vápnik, draslík, horčík, železo.

Nevyhnutné zložky:

  • 1 šálka citrónovej šťavy
  • 1 lyžica semien Chia
  • 1 lyžica medu
  • 1 šálka vody

Príprava:

Je potrebné nechať nasiaknuť semená chia vo vode po dobu 1 hodiny. Potom ich musíte vložiť do mixéra a miešať s ostatnými zložkami.

Tento nápoj konzumujte jeden pohár ráno na lačno. Budete sa cítiť lepšie, pretože tento nápoj vám pomôže znížiť hladinu cukru v krvi a cholesterolu.

Pre viac príspevkov o zdraví a prirodzenom chudnutí neváhajte a navštívte našu webovú stránku. Ak chcete, môžete to zdieľať so svojimi priateľmi.

ZDROJ:goodmorningcenter.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>