Máte komplex zo strií na vašich prsiach? Už nemusíte, po aplikácii tejto zmesi už po mesiaci uvidíte pozoruhodné zmeny

 V podstate sa na nohách a bruchu objavujú striech, ale môžu sa objaviť aj na prsiach. Hormonálne zmeny, rýchla strata hmotnosti alebo prírastok hmotnosti, augmentácia prsníkov, poruchy zdravia, dedičná, dospievajúca fáza alebo dehydratácia sú niektoré z hlavných dôvodov, ktoré spôsobujú tieto príznaky na prsiach. A ako odstrániť strie na prsiach je niečo, čo každá žena hľadá. Niektoré dostupné domáce prostriedky môžu pomôcť znížiť vzhľad strií na prsiach. V prvej fáze je vždy najlepšie vyliečiť strie na prsiach. Čítajte ďalej, aby ste vedeli viac o opravnom prostriedku.

Ako odstrániť strie na prsiach s harmančekom a levanduľovým olejom

To je tiež úžasný spôsob, ako dotaz na to, ako odstrániť strie na prsiach prirodzene. Harmanček a levanduľový olej s antiseptickými, antibiotickými, antidepresívnymi vlastnosťami pomáhajú účinne redukovať striE na prsiach. Tieto oleje pomáhajú zachovať lesk a textúru pokožky.

Suroviny:

  • 7 kvapiek harmančekového oleja
  • 5 kvapiek levanduľového oleja
  • 5 kvapiek kokosového oleja

postup:

  • V malej miske vezmite harmančekový, levanduľový a kokosový olej a dobre premiešajte. Potom veľkoryso naneste na prsné strie zmiešané oleje.
  • Počas masírujte, smerom nahor a kruhovým pohybom.
  • Tento postup budete robiť každý deň na 15 minút.
  • A onedlho uvidíte výrazné zmeny.

ZDROJ:vkool.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>