Maska na tvár, ktorá vymaže aj tie najhlbšie vrásky, vačky pod očami a dokonca aj pigmentové škvrny

Pre ženy, ktoré snívajú o večnej mladosti, je tu fantastická správa! Chcete vyzerať mladšie ako vaše priateľky? Jednoducho potrebujete niekoľko dní v rade každé ráno, aby ste urobili tento jednoduchý postup. Minimálna investícia času a peňazí. Výsledok je vynikajúci.

Pravdepodobne ste už počuli o výhodách sódy na pečenie. Je to veľmi efektívne v domácnosti, čistenie, varenie a starostlivosť o telo.

Tento výrobok je jedným z najlepších prísad na výrobu tvárových masiek. Inými slovami, sóda nám môže pomôcť!

Teraz navždy zabudnete na tmavé kruhy pod očami v dôsledku nedostatku spánku, únavy a stresu. Okrem toho vás ušetrí z vačkov pod očami, vrások a akné.

Tu je návod na prípravu tejto nádhernej masky na tvár

Zloženie:

  • 2 polievkové lyžice sódy na pečenie
  • 2 kvapky oleja z čajovníka
  • polovica citrónu

Postup:

Stlačte polovicu citróna. Zmiešajte všetky zložky, kým nedosiahnete hladkú krémovú zmes.

Použitie:

Naneste masku na tvár každý deň v priebehu jedného týždňa a nechajte ju stáť 3 minúty. O týždeň neskôr zopakujte proces a nechajte masku 10 minút. Potom opláchnite vodou. Ak máte citlivú pokožku, do zmesi pridajte malé množstvo vody.

Prečo to funguje?

Výživná sóda dobre exfoliuje pokožku a odstraňuje mŕtve bunky a tiež oplachuje všetku nečistotu, ktorá sa nahromadila na tvári. Olej z čajovníka je mimoriadne užitočný, hlavne pre akné. Citrónová šťava znižuje výskyt pupienok a pigmentových škvŕn zo slnečného žiarenia. Budete ohromení na výsledku.

Nezabudnite zdieľať tieto dôležité informácie so svojimi priateľmi a rodinou. Ďalšie články a krása a zdravie hľadajú na našich stránkach.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>