Maska na obnovu vlasov, vďaka tejto metóde som si po experimentovaní s farbením zachránila vlasy viac ako raz

Od prvého ročníka univerzity som si začala farbiť vlasy, naozaj som chcela byť blondínka. Potom som zmenila farbu na jasne červenú, ako moja matka, a potom sa rozišla s chlapcom a chcela zmeniť život, ostrihať dlhé vlasy.

Túžba po zmene pre ženu je normálna, iba vlasy si nezaslúžia takéto prenasledovanie škodlivými farbivami. A postupom času prestanú byť objemné, svieže a živé, ako predtým.

To neznamená, že vlasy nemôžu byť farbené. Nezabudnite, že náchylné k sfarbeniu vlasov vyžadujú oveľa väčšiu starostlivosť a pozornosť, preto by ste sa mali starať o ich správnu obnovu a podporu.

Domáce masky na obnovu vlasov

Dlho som hľadala vhodnú starostlivosť o vlasy a nakoniec ju našla. Môj kaderník mi poradil, aby som urobil jednu masku, ktorú ja nazývam „moja ambulancia“. Tá sa robí jednoducho a zložky vás budú stáť len pár centov. Zároveň je výsledok znateľný aj po prvej aplikácii!

Vďaka tejto metóde som si po experimentovaní s farbením zachránila vlasy viac ako raz.

Maska na vlasy s vitamínmi

PRÍSADY

 • 10-15 ml vitamínu A
 • 10-15 ml vitamínu E
 • 80-100 g vlasového balzamu
 • 1 vajíčko

PRÍPRAVA A POUŽITIE

  1. Oddeľte žĺtok od bielka. Bielko odložte a ak je to potrebné, použite ho na varenie. Pre túto masku potrebujete len žĺtok!
  2. Vo vhodnom kontajneri pripojte žĺtok, balzam na vlasy (absolútne každý, pokiaľ vám to vyhovuje) a vitamíny A a E.
  3. Všetko premiešajte opatrne.
  4. Umyte si hlavu, utierajte uterákom a potom naneste masku na vlasy a rozdeľte ju z koreňa na končeky. Vložte na hlavu sprchový uzáver, môžete tiež zabaliť uterák okolo vlasov za prvú pol hodinu. Nechajte masku od jednej hodiny do troch, v závislosti na tom, koľko času máte. Maska nevyžaduje, aby ste sedeli v jednej polohe, ako múmia. Napríklad kontrolujem časovač na 2 hodiny a počas tejto chvíle pokojne robím svoje práce.
  5. Po správnom čase si umyte vlasy. A je lepšie, ak ju vysušíte nie sušičom vlasov, ale prirodzene.Po prvom použití masky si všimnete, ako budú vaše vlasy živšie a lesklejšie.

Zdravé hodvábne vlasy sú snom mnohých žien. Je veľkou chybou myslieť si, že ich stav závisí iba od génov a nie pokúšať sa ovplyvňovať.

Pre tých, ktorí snívajú o luxusných, bujných a najdôležitejších, zdravých vlasoch, je táto maska tou správnou voľbou. Stačí raz týždenne použiť takýto nástroj, aby ste jemné vlasy premenili na nádhernú hrivu.

Zdieľajte tieto recepty so svojimi priateľmi v sociálnych sieťach, budú im určite vďační.

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>