Maska ​​na vlasy – dokonca aj 1-násobná aplikácia prináša úžasný výsledok

Pomôže to pri vypadávaní vlasov, suchosti a vyblednutí vlasov. Musíte robiť aspoň raz týždenne. Pri veľmi intenzívnom vypadávaní vlasov (viac ako 100 vlasov denne) môžete opakovať 2-3 krát týždenne, kým sa nezobrazí výsledok masky. Takže tu je:

Maska ​​na vlasy – dokonca aj 1-násobná aplikácia prináša úžasný výsledok, preto ho udržujeme v notebooku)).

Stratou by ste mali byť len vážne zmätená, ak je denná strata väčšia ako 70-100.V tomto prípade je vhodné (alebo dokonca nevyhnutné) navštíviť lekára dermato-trichológa !!! Strata môže byť tiež spôsobená poklesom ženských pohlavných hormónov (napríklad tehotenstvo, pôrod, kŕmenie, menopauza), ako aj stres. Možno budete musieť prejsť test hormónov.

Takže začnime. Zmiešajte nasledujúce zložky:

  • 1 žĺtok
  • 1 polievková lyžica medu
  • 1 polievková lyžica olivový olej alebo akýkoľvek olej na vlasy (môže to byť lopúch)
  • 1 lyžička citrónovú šťavu
  • 1 polievková lyžica jogurtu alebo kefír, môže byť majonéza (nebojte sa)
  • 1 polievková lyžica akúkoľvek kozmetickej masky na vlasy
  • 1 strúčik cesnaku (rozdrvený) – cesnak prináša super účinok zo straty vlasov a tiež stimuluje rast nových vlasov. Môžete nahradiť umenie cibuľovú šťavu, ale môžete dať oboje).

UPOZORNENIE: Vôňa bude chvíľu držať na vlasoch, tak lepšie si ju je spraviť keď neplánujete niake stretnutie aspoň 2 dni.

Celá táto zmes sa aplikuje na vlasy. Zhora dajte sprchovú čiapočku alebo balík, naviňte s uterákom.
Uchovávajte najmenej 45 minút (najlepšie aspoň 2 hodiny). Potom umyte šampónom, kondicionér, opláchnite vlasy s 300-500 ml chladnejšou vodou (asi 30 stupňov – to je dôležité najmä v prípade, že vlasy sú mastné) pitnou vodou s 1/8 citrónovej šťavy (ak nie, môžete použiť jablkový alebo obyčajný stolný ocot). Odporúčam týmto spôsobom dokončiť každé umývanie, vlasy sú hladké, poslušné, lesklé a hodvábne, dokonca aj bez balzamu. Môžete tiež pridať citrón alebo odvar z harmančeka alebo žihľavy.

ZDROJ:di-via.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>