Mali by ste toto začať jesť, ak vám vypadávajú vlasy, máte krehké nechty a chcete normálne spávať

Máte problémy so spánkom? Vlasy a pokožka sú nudné a nechty sa neustále lámajú? Tento domáci liek môže obnoviť vaše zdravie a zdravý vzhľad. Jedzte 1 lyžicu ráno na lačný žalúdok!

Nemali by ste sa však obávať, pretože je to rýchly a jednoduchý nástroj, ktorý môže pomôcť vašim nadobličkám pracovať s maximálnou účinnosťou.

Poznámka: Tento domáci liek je veľmi jednoduchý a ľahko sa robí. Stačí sa riadiť jednoduchými pokynmi. Tu je to, čo musíte urobiť:

Budete potrebovať nasledujúce zložky:

  • vlašské orechy
  • med
  • petržlenové listy
  • hrozienka
  • zázvor

Príprava:

Tu je to, čo musíte urobiť – najprv musíte nasekať vlašské orechy a petržlenové listy spolu. Potom pridajte hrozienka, med a štipku zázvoru. Jedzte 2 polievkové lyžice zmesi ráno na lačný žalúdok.

Ako ju používať:

Odborníci tvrdia, že tento nástroj by ste mali užívať 2 alebo 3-krát týždenne, aby ste obnovili rovnováhu tela a začnete si všímať, že v noci spíte oveľa lepšie a vaše vlasy a nechty budú omnoho silnejšie a zdravšie.
Dúfame, že vám tento článok bude užitočný a nezabudnite ho zdieľať s priateľmi a rodinou.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>