Magický cesnakový sirup je 10x silnejší ako penicilín a my na neho máme recept

Vyrobte si nový domáci sirup z cesnaku, ktorý vám pomôže vo vašom zdraví. Je neuveriteľne zdravý, úplne prírodné a ponúka mnoho zdravotných benefitov, pre vaše zdravie. Recept je veľmi jednoduchý a je ľahké ho vyrobiť z dostupných surovín. Ako sme už povedali, je jednoduchý a zvládne ho každý. Potrebujete jablčný ocot, cesnak a prírodný med. Všetky tieto suroviny, majú v sebe úžasné účinky.

Prečo by sme mali piť tento cesnakový sirup?

Tento sirup vám nakopne imunitný systém, zníži krvný tlak a hladinu zlého cholesterolu. Ochráni vás pred prechladnutím a infekciami.

recept:

  • 8 strúčikov jemne roztlačeného cesnaku
  • 200 ml jablčného octu
  • 200 ml medu

Postupujte presne podľa návodu.

Tu je všetko, čo budete robiť. Takže najprv si rozmixujete cesnak v mixéri. Potom pridáte med a jablčný ocot a ďalej mixujete. Po 15 sekundovom rozmixovaním, pridajte zmes do pohára. Uchovajte to v chladničke na 5 dní. Počas 5 dní, nezabudnite zmes občas premiešavať. Po 5 dňoch je zmes hotová a pripravená na konzumovanie.

ZDROJ.fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>