Ľudová liečba štítnej žľazy, po ktorej budete opäť zdraví ako rybyčka

Štítna žľaza sa nachádza na prednej strane krku pozdĺž priedušnice a pod ohryzkom. Po stranách je širšia, stredná časť prepája tieto dve časti. Ak má štítna žľaza normálnu veľkosť, môžete si ju nahmatať. Je popretkávaná množstvom ciev a prechádzajú ňou aj nervy ovplyvňujúce kvalitu hlasu.
Štítna žľaza vylučuje niekoľko hormónov štítnej žľazy, hlavným je tyroxínnazývaný aj T4. Tieto hormóny ovplyvňujú hlavne metabolizmusrast a vývin a telesnú teplotu. Počas detstva je určitý hormón štítnej žľazy podstatný pre vývin mozgu.

Nie je žiadnym tajomstvom, že cibuľa má obrovské množstvo užitočných vlastností. Vzhľadom k tomu, kyselina fosforečná obsiahnutá v cibuli je schopná zabíjať baktérie, čistiť kožu a dokonca aj krv. Málokto však vie, že je účinná pri liečbe štítnej žľazy.

Ako používať cibuľu

Na tento postup budete potrebovať červenú cibuľu. Pred spaním si cibuľu rozrežte na polovicu. Na mieste rezu sa o chvíľu objaví šťava. Vezmite si jednu polovicu a jemnými krúživými pohybmi si masírujte krk v oblasti štítnej žľazy. Šťavu si na krku v žiadnom prípade neoplachujte. V noci jej moc obnoví funkciu štítnej žľazy.

Pre celkový pozitívny vplyv na vaše zdravie si môžete plátky cibule vložiť na noc i do ponožiek.

Liečivé vlastnosti cibule

  • Čistí krv 
  • Ničí škodlivé baktérie a patogény 
  • Prečisťuje pľúca

zdroj: takprosto cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>