Ľudia na celom svete začali dávať maslo do svojej kávy a začali robiť veľmi dobre. Môže skutočne zachrániť…

Možno si už viete, ale je tu nový trend, ktorý zahŕňa každodennú rannú rutinu – prinajmenšom pre pijanov kávy. Milióny ľudí denne pili kávu v Amerike – a veľa z nich má viac ako jeden pohár. Ak ste jedným z tých ľudí, ktorí dávajú do kávy krém a cukor, alebo možno mlieko, musíte zistiť príčiny, prečo je maslo lepšie. Nielen, že vám dáva ten krémový vkus, ktorý už máte v káve, ale má aj iné výhody. Dozvieme sa viac o populárnom trende uvádzania masla do rannej kávy.

Pri pridávaní masla do kávy je len jeden druh tuku, ktorý by ste mali použiť – kŕmené maslo. V predajniach sa najčastejšou z nich nazýva Kerrygold – ktorá pochádza z Írska. Toto európske maslo je nielen chutné a vysoko kvalitné, ale je to zdravšia voľba.

 

Keď pridáte maslo do kávy každé ráno, vaše telo bude lepšie pripravené spaľovať tuk po celý deň. To vám pomôže dosiahnuť ciele na zníženie hmotnosti. Toto sa ukázalo ako zvlášť účinné pre ľudí s nadváhou. Zatiaľ čo jedlo maslo samo o sebe vám nepomôže zbaviť s anadváhy, môže vám pomôcť dostať sa na správnu cestu k dosiahnutiu vzhľadu, ktorý chcete.

Pozrite sa na video nižšie a uvidíte recept na to, ako urobiť túto lahodnú a zdravú rannú kávu pre seba!

S podporou kognitívnych funkcií budete efektívnejší počas celého dňa. Kto by to nechcel? To môže dokonca pomôcť vášmu telu vytvoriť energiu z tuku skôr ako sacharidy, čo vám pomôže schudnúť.

Pridajte len dve polievkové lyžice masla do vašej rannej kávy. Môže to dokonca pomôcť vymeniť celé jedlo. Získate základné živiny a kalórie bez množstva sacharidov, ktoré sa nevyužívajú a ukladajú sa ako tuk do brucha alebo stehien.

Ste pripravení pridať do kávy maslo?

ZDROJ:awm.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>