Liečte hemoroidy doma: S jednou prísadou v kuchyni sa ich zbavíte v priebehu niekoľkých dní

Ak zápasíte s hemoroidmi, nemusíte sa viac obávať, pretože existuje jedna zložka, ktorá je mimoriadne užitočná, pokiaľ ide o hemoroidy, a vďaka tomu ich môžete liečiť doma a zbaviť sa veľmi krátkeho časového obdobia.

Jablčný ocot je mimoriadne užitočnou zložkou mnohých zdravotných problémov a liečba hemoroidov nie je výnimkou. Ľudia ho používajú už stovky rokov vďaka jeho silným liečivým vlastnostiam.

Jedným z použití jablčného octu je liečba hemoroidov

Môže sa používať dvoma spôsobmi: môžete ho aplikovať lokálne alebo ho spotrebovať ústami. Jablčný ocot účinne lieči krvácanie, vnútorné a vonkajšie hemoroidy. Ak trpíte niektorým z týchto stavov, určite by ste mali vyskúšať túto liečbu jablčným octom a problém vyriešite veľmi rýchlo.

Všetko, čo musíte urobiť, je namočiť bavlnu do roztoku jablčného octu a vody. Potom umiestnite bavlnu okolo vonkajších hemoroidov a nechajte ju tam pôsobiť 30 minút. Opakujte, kým problém úplne nezmizne.

Ak chcete liečiť vnútorné hemoroidy, musíte zmraziť jablčný ocot v guľovom tvare. Všetko, čo musíte urobiť, je dať „guľku“ do konečníka. Liečba ukáže významné výsledky v priebehu niekoľkých dní.

Okrem toho je veľmi dôležité jesť iba mäkké jedlo tri dni po začatí liečby octom na hemoroidy.

ZDROJ:feelhealthylive.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>