Liečivý nápoj na báze fíg a mrkvy, dodá vám silu a vitalitu

Je to skutočne silný elixír na zvýšenie životnej energie nášho tela.

Dá silu a vitalitu, organizuje prácu vnútorných orgánov, zbaví choroby, obohatí telo o vitamíny, pomáha dobíjať životnú energiu, nápoj na báze fíg a mrkvy. Tento liek je skutočne silný elixír na zvýšenie životnej energie nášho tela.

Liečivý nápoj na báze fíg a mrkvy

Receptúra liečivého nápoja z fíg a mrkvy: potrebujete jednu šálku sušených fíg pomletých a naliať 500 ml vriacej vody, mieša sa a privedie k varu znova. Potom nechať stáť po dobu dvoch hodín, do hotového nápoja, pridajte lyžicu medu a pohár mrkvovej šťavy. Piť pol pohára štyri alebo päťkrát denne, mimo jedla.

Mrkvová šťava je skladom užitočných látok, obsahuje obrovské množstvo vitamínov (A, E, C, D, B), makro a stopových prvkov (selén, draslík, horčík, fosfor a iné). Je schopná obohatiť ochudobnené telo, udržiavať imunitu, okrem toho dokáže zabrániť vzniku mnohých chorôb a vyliečiť už existujúce.

Figa je nielen bohatá na vitamíny, makro a stopové prvky, ale éterické oleje, ktoré sú obzvlášť vhodné pre obehový systém. Preto používanie fíg sa odporúča ľuďom, ktorých aktivity sú spojené so zvýšeným psychickým stresom.

ZDROJ:healthharbor.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>