Lieči viac ako 50 chorôb: tento super čaj môže zabiť parazity a očistí telo od toxínov

Kombinácia 5 zložiek môže zachrániť život. Týchto 5 zložiek môže pomôcť predísť mnohým chorobám, ako je demencia, infekcie, rakovina a ďalšie. Tento nádherný čaj môže pôsobiť ako liek na viac ako 50 chorôb.

Kurkuma

Liečivé vlastnosti kurkumy sú v súčasnosti veľmi populárne. Kurkuminová zlúčenina, ktorá je prítomná v kurkume, je užitočná na zníženie zápalu; Bojuje s rakovinou a podporuje zdravie srdca.

Zázvor

Zázvor pomáha riešiť problémy súvisiace s trávením a migrénou. Má tiež protizápalové vlastnosti a pomáha bojovať proti smrteľným chorobám, ako je rakovina.

Škorica

V ázijských krajinách sa toto korenie široko používa na zníženie hladiny cukru v krvi a na liečbu vírusových infekcií, ako je prechladnutie, chrípka a kašeľ.

Kardamon

Ak chcete zabrániť tvorbe krvných zrazenín, prirodzene, pomocou kardamómu. To pomáha udržiavať steny tepien čisté a pomáha pri správnom krvnom obehu v tele. Pomáha tiež eliminovať odpad z tela obličkami.

Med

Med je tiež označovaný ako najzdravšie jedlo na planéte. Dáva čaju peknú chuť. Je zdrojom energie pre naše telo a posilňuje imunitný systém.

Budete potrebovať:

  • zázvor – ½ polievkovej lyžice
  • škorica – ½ polievkovej lyžice
  • kurkuma – 1/6 lyžičky
  • kardamóm – 1 štipka
  • voda – 500 ml
  • med – 1 lyžička

Príprava:

Vezmite 500 ml vody a varte na miernom ohni. Pridajte ½ polievkovej lyžice zázvoru, škorice do prevarenej vody. Pridajte 1/6 lyžičky kurkumy a 1 štipku kardamónu do zmesi a dobre premiešajte. Voda sa varí so všetkými zložkami po dobu 5-10 minút. Naplňte vodu a pridajte 1 lyžičku medu.

Užite si drink!

Na zlepšenie chuti tohto nápoja môžete pridať aj maslo alebo kokosové mlieko. Pite tento čaj každý deň ráno, a budete vždy zostať zdravý!

ZDROJ:babushkinysekretiki.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>