Liečba citrónom je 10 000 krát účinnejšia než tradičná chemoterapia

Pravdepodobne už viete, že pitná voda s citrónom pomáha tráveniu, čistí váš systém a zvyšuje vašu imunitu. Vedeli ste, že citrón môže zabrániť a liečiť rakovinu?

Citróny obsahujú fytochemikálie nazývané limonoidy, ktoré sú mimoriadne užitočné pre naše telo. Bolo preukázané, že limonín znižuje hladinu cholesterolu a srdcové choroby. Navyše existuje 11 rôznych limonoidov, ktoré môžu zabrániť rastu buniek rakoviny prsníka.

Bolo dokázané, že liečba prírodným citrónom je 10 000 krát účinnejšia než tradičná chemoterapia.

Užitočné látky sú obsiahnuté nielen v citrónovej šťave, ale aj v kôre. Zmrazte plátky citróna – môže to jednoducho zachrániť život!

Najprv umyte organické citróny. Vložte citróny do mrazničky. Táto metóda môže skladovať citróny niekoľko mesiacov, čo vám umožní mať čerstvé citróny pri všetkých príležitostiach.

Keď ste pripravený na použitie, jednoducho ju uchopte a pretrepte pomocou šupky. To je všetko – teraz budete mať vodu, ktorá je úplne napustená prírodnými výhodami pre zdravé vonkajšie použitie.

Táto metóda môže byť zameraná proti bakteriálnym a plesňovým infekciám, parazitom a červom a môže tiež znížiť krvný tlak. On tiež pôsobí ako prirodzená obrana proti depresii!

Zatiaľ čo tradičná chemoterapia zabíja nielen rakovinové bunky, ale aj vaše zdravé bunky, táto metóda je zameraná len na rakovinové bunky, ktoré čistia vaše telo bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Jednoducho povedané, neexistuje žiadny dôvod, prečo nezmraziť svoje citróny! Nielen, že si môžete pochutnať na výbornom jedle a ochutenej vody, ale budete sa cítiť zdravý, s vedomím, že budete prirodzene pomáhať predchádzať rakovine prsníka, vysokému krvnému tlaku, depresii a infekcii. Môže to jednoducho zachrániť život!

Úžasné vlastnosti zmrznutého citrónu

Jednoducho vložte umytý citrón do mraziaceho priestoru chladničky. Po zmrazení citróna vezmite struhadlo, nakrájajte celý citrón (nemusíte ho čistiť).
Pokropte zeleninové šaláty, zmrzlinu, polievku, obilniny, cestoviny, špagety, ryža, sushi, rybie pokrmy, whisky, víno … zoznam je nekonečný.
Všetky výrobky budú mať príjemnú chuť, ktorú ste nikdy predtým nevyskúšali.
Teraz, keď ste sa dozvedeli o tomto tajomstve citróna, môžete ho použiť odvážne.

Aká je hlavná výhoda použitia celého citróna okrem pridaním novej chuti do vášho jedla?
Takže, ako vidíte, citrónová kôra obsahuje 5-10 krát viac vitamínov ako citrónovú šťavu. Tak prečo ju vyhodiť?

Citróny sú ideálnym prostriedkom na odstránenie toxínov a toxické usadeniny v tele.

Ako viete, citrón je známy svojimi odrodami citrónov a limetiek.
Táto rastlina je osvedčeným liekom pre všetky typy rakoviny. Tento typ terapie s citrónovým extraktom ničí iba zlé nádorové bunky a neovplyvňuje zdravé bunky. Niektorí hovoria, že je veľmi užitočný pri všetkých typoch rakoviny. To je tiež považované antimikrobiálne spektrum proti bakteriálnym infekciám a plesniam, účinných proti vnútorným parazitom a červom, reguluje krvný tlak, ktorá  je antidepresívum, bojuje so stresom a nervovými poruchami.

ZDROJ:mycharm.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>