Len za pomoci tohto džúsu perfektne prečistíte vaše zanesené tepny! Rozdiel pocítite už po jednej šálke

Každý rok zomiera vyše tisíc ľudí iba z dôvodu kardiovaskulárnych ochorení. Jedným z najčastejších príčin je samotný infarkt. Zaujíma prvé miesto, čo sa týka príčiny úmrtia. Aj napriek tomu sa však veľa ľudí vôbec nezaujíma o to, čo každý deň konzumuje, čím do seba každý deň dostáva enormne množstvo nezdravých tukov, potravín nabitých chémiou atď. Všetky tieto ingrediencie sú najmä preto pre ľudský organizmus toxické a treba dodať, že práve všetka táto chémia upcháva naše tepny. To môže následne viesť až k zástave samotného srdca.

Neleňte preto a vyskúšajte tento úžasný recept, ktorý Vám prinášame. Jedná sa o drink, ktoré Vám odstráni všetok tuk z Vášho krvného riečišťa, a v dôsledku toho prečistí Vaše telo.

Čo budete potrebovať:

  • jednu šálku odšťavených čerstvých paradajok
  • 1/4 šálky citrónovej šťavy
  • jednu feferónku alebo 1/2 lyžičky korenia – podľa chuti
  • jednu malú lyžičku zázvoru v prášku
  • dva stonky zeleru

Ako na to?

Je to úplne jednoduché! Jediné, čo musíte urobiť, je vziať všetky vyššie uvedené igredience a dohromady je rozmixovať. Výslednú zmes môžete rovno podávať k požitiu. Odporúčame tento džús piť najlepšie 3x denne, vždy pred jedlom.

Ďalší zaujímavý recept

Pre záujemcov ponúkame ešte jeden domáci recept, ktorý je skvelý na vysoký cholesterol.

Čo budete potrebovať

  • 4 strúčiky cesnaku
  • 4 citróny v šupke
  • 3L vriacej vody

Ako na to?

Najprv vezmite všetky citróny a cesnak, ktoré nasekajte na drobno a dajte do jednej misky. Potom prilejte teplú vodu a veľmi dobre premiešajte. Výslesdnou zmes potom už len rovnomerne rozdeľte do troch pohárov s pevným uzáverom a zalejte horúcou vodou. Posledným krokom, ktorý Vás čaká, je vziať dobré uzavreté poháre a uložiť ich do chladničky na tri dni.

Po troch dňoch už nič nebráni konzumácii. Vždy si dávajte jednu až dve polievkové lyžice, opäť vždy pred hlavným jedlom. Ale ak-že by sa účinky nedostavovali, je možné pôvodný dávku zvýšiť až na 50ml. Tento drink konzumujte vkuse max. Po 40 dní.

 ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>