Len 5 minút pred spánkom a zabudnite na hrubé stehná! Cvičím tri týždne a zajtra si idem kúpiť nové džínsy

Nedávno som sa stretol s kamarátkou, ktorá na stehnách schudla. S istotou viem, že nešla do posilňovne, a tak som sa rozhodol akýmkoľvek spôsobom naučiť jej tajomstvo.

 

Ako schudnúť v shehnách a bokoch

Techniku, ktorá má pozoruhodný výsledok, vyvinul americký tréner Tracey Anderson. Vykonanie cvičenia je jednoduché, môžete to urobiť pred spaním. Úspech závisí od vytrvalosti! Vďaka svojej malej váhe sa nemôžem pochváliť dokonalými stehnami, a tak som sa rozhodol skúsiť. Účinok bol zaznamenaný okamžite. Asi po 3 týždňoch sa svaly napnú a nohy sú vizuálne slabšie!

Tieto päťminútové cvičenia fungujú dobre na chrbte, prednej a vnútornej strane stehien.

Cvičte na rovnom povrchu. Nech je zvykom robiť ich pred spaním, dokonca aj v pyžame.

Vezmite si počiatočnú polohu: ľahnite si na chrbát a položte ruky na telo, nohy zdvihnuté a prsty pevne pritiahnuté. Ohnite obe nohy na kolená a vráťte sa do východiskovej polohy. Pred stehnom je potrebné vytvoriť napätie. Ak je to ťažké, držte telo rukami. Do 10 opakovaní.

Ak urobíte všetko správne, budete mať v nohách teplo a miernu necitlivosť.

Relaxujte 20 sekúnd a pripravte sa na druhé cvičenie. Počiatočná poloha je podobná predchádzajúcej. Až teraz sa nohy postupne ohýbajú. Pokúste sa čo najviac zatiahnuť pätu dozadu. Opakujte 10-krát pre každú nohu.

Nezabudnite si oddýchnuť po každom cvičení. Ak chcete, aby stehná a lisy fungovali súčasne, mali by ste vykonať nasledujúce kroky. Ľahnite si na chrbát so zdvihnutými nohami, urobte kroky, zoberte povrch zadku a roztiahnite horné nohy. Toto je relatívne zložité cvičenie, ktoré sa začína 10 opakovaniami a postupne sa zvyšuje na 20.

Ľahnite si na chrbát, zdvihnite nohy a prekrížte ich. Musia sa správať medzi sebou s malým tlakom. Nasaďte si kolená nabok, skúste udržiavať nohy zatvorené a vráťte sa do východiskovej polohy. Urobte 10 cvičení a vymeňte nohu, ktorá je na vrchu. Opakujte 10 krát.

Zdravý životný štýl je veľmi dôležitý. Nie každý však má čas a peniaze na fitnes s osobným trénerom. Úbytok hmotnosti nôh a stehien je viac ako možný, a čo je najdôležitejšie, nebuďte leniví a robte to stále.

Nezabudnite na správnu výživu!

Ak sa vám tieto cviky páčili – zdieľajte ich, aby sa nestratili!

ZDROJ:feelhealthylive.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>