Do lekárne už viac nevkročíte, rýchla a silná pomoc proti hroznému kašľu, ľahko vyrábateľné pastilky z jednoduchých prísad, ktoré prinesú utišujúcu úľavu

Ak máte ťažký čas riešiť tvrdohlavý kašeľ, tento domáci prostriedok určite vám prinesie utišujúce úľavu. Farmaceutické roztoky obsahujú ťažké chemikálie a nepriaznivé prísady vrátane príchutí, farbív a prísad.

Tieto ľahko vyrábateľné pastilky sú vyrobené z veľmi málo jednoduchých prísad, ako je organický surový med, voda, citrón, med, zázvor a klinček. Tento recept vyžaduje len niekoľko jednoduchých krokov prípravy a je to silná pomoc proti hrozným prechladnutiam.

Ak sa vám nepáči pridávanie cukru do vašich prípravkov, neváhajte a vynechajte ho a pripravte si prípravok proti kašľu.

Prírodné kvapky proti kašľu

zloženie:

  • 2 ½ šálok filtrovanej vody
  • 2 šálky organického medu
  • citrón
  • zázvor
  • klinček

Nasledujúce video ponúka podrobné pokyny na vytvorenie vlastných pastiliek na kašeľ a uvoľnenie vášho stavu. Dúfame, že tento šikovný recept pomôže vám a vašej rodine zmierniť akékoľvek nepohodlie.

ZDROJ:instantmedianet.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>