Laminácia vlasov doma za za pár centov! Efekt je ako zo salónu

Vllasy po laminácii v interiéri vyzerajú luxusne: lesklé, ťažké, hladké a mäkké na dotyk. Vyhladzuje sa znova a znovu nad štruktúrou vlasových zábalovsa stávajú oveľa živšími, iba – treba ich robiť dobre. Takáto služba však nie je drahá a pre dobrý účinok sa musí urobiť najmenej päťkrát. Ponúkame vám pripraviť laminovaciu masku z jednoduchých surovín, ktoré má každý doma.

Žltá laminácia

Ingrediencie:

  • 1 položka potravinová želatína v granulaxe
  • 3 čl horúcej vody
  • 1 akákoľvek maska ​​alebo balzam na vlasy

Použitie:

 

1. Želatínu posypte do sklenenej alebo keramickej nádoby, naplňte ju horúcou vodou (nie vriacou vodou) a miešajte až do úplného zhustnutia.

2. V tejto fáze môžete zmes obohatiť o vitamíny E a A, olej z pšeničnej múky a éterické oleje.

3. Na umyté vlasy sa umyte po celú dĺžku, počnúc koncami. Pokúste sa od pokožky hlavy naniesť asi 5 cm, aby nespadol na korene vlasov, inak bude mastný a lepkavý.

4. Skryte ich nasaďte čiapku pre dieťa, plastovú tašku alebo obal s potravinovou fóliou. Vlasy je potrebné zahriať viečkom, uterákom a chvíľu ich zohriať s ventilátorom. Počkajte 30 minút a dôkladne opláchnite teplou vodou bez šampónu.

 

5. Ak ste si pripvili viac, ako potrebujete, presuňte ho do nádoby s vekom a skladujte v chladničke, kým sa správne nepoužije. V takom prípade sa musí pred použitím zahriať.

Zvyčajný efekt laminovania je zrejmý po prvej aplikácii – Vlasy sa lesknú a zvyšujú objem. Túto masku robte 2-krát týždenne, aby sa zničené vlasy vrátili do pôvodného vzhľadu. Nezabudnite v tomto okamihu vyživovať vlasy a zvnútra užitočnými výrobkami.

ZDROJ:jenbloknot.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>