Lahodný čaj na odstránenie plynov, takmer s okamžitým účinkom. Veľmi jednoduchá a lacná príprava

V určitom čase v našom živote trpíme všetci z nejakého dôvodu nadutým bruchom, čo môže byť dôsledkom zlého trávenia, retencie tekutín (vody) alebo gastrointestinálnych problémov.

Skutočnosťou je, že všetci radi máme ploché brucho, nenávidíme, opuch brucha a bolesti v tej časti tela, ktoré sú veľmi nepohodlné. No, ak ste jedným z týchto ľudí, tento článok je pre vás, pretože dnes chceme ukázať, ako zmierniť tento príznak a najlepšie úplne prirodzené a priamo z receptov babiek.

Pomocou tohto domáceho lieku sa budete môcť rozlúčiť s opuchom vášho brucha takmer okamžite. Tento nápoj vám pomôže odstrániť plyny, opuch brucha, znížiť zápal žalúdka, zlepšiť trávenie, je veľmi prospešný proti hnačke, kolitíde, gastritíde, pomáha ohriať telo v týchto chladných časoch, je to perfektné na chrípku a tiež má antibakteriálne vlastnosti.

Skladá sa z kombinácie 4 najsilnejších zložiek proti všetkým týmto nepríjemným pocitom a najlepšia časť je, že je super bohatá.

Zloženie:

  • 1 lyžička strúhaného zázvoru
  • 1 lžička kurkumy
  • 2 malé škoricové tyčinky
  • šťava z ½ citróna

Zázvor sa odporúča pri prírodnej liečbe zápalových a / alebo bolestivých ochorení, ako je artritída, osteoartritída, fibromyalgia alebo chronická únava. Pomáha nám liečiť zlé trávenie, plynatosť, gastritída, žalúdočné vredy, hnačka atď.

Výhodou kurkumy je: pomáha predchádzať rakovine, zmierňuje bolesť u artritídy, pomáha pri liečbe cukrovky, uzdravuje rany, pomáha predchádzať Alzheimerovej chorobe, zlepšuje trávenie, pomáha detoxifikovať pečeň, pomáha udržiavať ideálnu hmotnosť.

Škorica je výborné jedlo na detoxikáciu, zníženie hladiny glukózy v krvi, stratu hmotnosti, reguláciu menštruácie a tiež na potlačenie trávenia.

Citróny obsahujú mnohé látky, najmä kyselinu citrónovú, vápnik, horčík, vitamín C, bioflavonoidy, pektín a limonén, ktoré podporujú imunitu a bojujú proti infekciám. Jeho hlavnými prínosmi sú: pomáha tráveniu, má diuretické vlastnosti, stimuluje imunitný systém, vyrovnáva hladiny PH, podporuje hojenie rán, čistí pokožku, pomáha pri strate hmotnosti.

Pri príprave tohto nápoja stačí uviesť vodu do varu, po varení pridáte prísady a počkajte 10 minút, kým bude pripravená.

ZDROJ:awarenessremedies.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>