Kúzelná masť na kŕčové žily. Vylieči ich aj v najťažšej fáze

Kamarátka mi povedala o masti, ktorá vyliečila nohy mojej mamy! 

Dievčatá, hoci som lekár, ale tu som narazil na problém. Moja matka má strašné kŕčové žily. A lekári povedali iba chirurgický zákrok. A ona to neurobila.

Hľadali spôsoby, kupovali drahé masti, nič nepomohlo. Ale raz mi kamarátka povedala o masti, ktorá jej vyliečila nohy!

Mala tiež kŕčové žily a v poslednej dobe dokonca aj boláky na nohách, tmavé škvrny. Lekári tvrdia, že je potrebné podstúpiť operáciu, inak … sama to nedokázala!

Kúzelná masť na kŕčové žily. Šetrí aj v najťažšej fáze!

Takáto masť jej preto pomohla pri príprave, ktorú potrebovala:

  • roztavenú bravčovú masť
  • šťava z alo
  • med
  • Vishnevsky masť
  • ichtyol masť
  • tekuté mydlo pre domácnosť
  • cibuľová šťava

Rozhodli sme sa to skúsiť, pretože v zložení som nenašla nič nebezpečné. Takže sme použili po 1 polievkovej lyžici z každej z týchto zložiek a umiestnili do malej panvici a za stáleho miešania zohriali do varu, ale nie vrieť! Potom sa nechala ochladiť.

Mama aplikovala masť na nohy a zabalila ju čistou handrou, pevne ju ovinula. S týmto obväzom som chodila celý deň a aj na noc. Potom aplikovala novú bandáž s čerstvou dávkou masti.

Robila tak až do vyčerpania masti. Keď masť skončila, boli nohy čisté!

Podporte našu stránku na Facebooku, zdieľajte tento príspevok so svojimi priateľmi alebo kliknite na tlačidlo „Páči sa mi!“ A vždy budete v kontakte s najzaujímavejšími novinkami!

ZDROJ:trendru.net

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>