Kuracie na pive, neobvyklý recept, ktorý sa stane skutočným kulinárskym hitom

Kuracie a pivo – zvláštna kombinácia, ale toto je len prvý vzhľad, ako sa zdá. Varenie kurčaťa týmto spôsobom je veľmi ľahké a výsledok vás prekvapí svojou zdokonalením. Pretože pokrmy z kuracie mäsa navštevujú naše stoly často, ale  chceme nejako zmeniť menu. Ponúka neobvyklý recept, ktorý sa stane skutočným kulinárskym hitom. Je to vynikajúca možnosť pre romantickú večeru a slávnostný stôl.

Kuracie v pive

prísady:

  • 4 kuracie stehná
  • 0,33 l piva
  • 1 cibuľa
  • korenie a soľ – na chuť
  • 3 polievkové lyžice olivového oleja

varenie:

Umyte kuracie stehná. Potom ich nakrájajte na polovicu, vrchné od spodných. Cibuľa jemne nakrájajte a smažte v horúcom oleji. Potom pridajte kuracie stehná a smažte ich z oboch strán.

Teraz môžete pridať soľ a korenie kuracie stehná. Potom pridajte polovicu fľaše svetlého piva, pokryte a duste približne 40 minút.
Keď varíte túto misku, dom zapĺňa vôňa. Po uplynutí 40 minút pridajte zostávajúce pivo a ete chvíľu duste. Pravidelne otáčajte.
To je v skutočnosti to všetko. Miska je pripravená! Kuracie mäso môže byť podávané s ryžou, zeleninou, zemiakmi alebo cestovinami. 

Použite šancu na to, aby ste seba a vašu rodinu potešili týmto jednoduchým, ale originálnym receptom. Výsledok prekoná všetky vaše očakávania! Zdieľajte s priateľmi tento gastronomický nález.

ZDROJ:amazingajmer.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>