Kurací kastról, chutná večera pre každého, kto chce schudnúť bez hladovania a skutočne zdravo

Rýchla a chutná večera, ktorá bude chutiť aj tým najfajnovejším? Kurací kastról zapečený so zemiakmi je tou správnou voľbou, ak sa vám nechce vymýšľať, čo by ste svojim blízkym pripravili, aby boli spokojní.

Kurací kastról

Zloženie:

  • Kuracie filety – 300 g
  • Zemiaky – 400 g
  • Vajcia – 3 ks
  • Prírodný jogurt – 2 polievkové lyžice
  • Soľ, korenie – na chuť

Príprava:

Pripravte všetky potrebné prísady. Varíme zemiaky so šupkou až do varenia (asi 25 minút). Filé uvaríme v osolenej vode 20-25 minút. Nakrájajte filé na malé kocky. Rovnakej veľkosti, nakrájajte zemiaky, ktoré musia byť vopred vyčistené. Poukladajte striedavo zemiaky s prsiami do panvici. Vajcia vyšľahajte, pridajte jogurt, korenie alebo iné korenie a dobre premiešajte. Nalejte všetku zmes vajec a jogurtu a pošlite do rúry 20 – 30 minút (teplota – 180 stupňov). Akonáhle sa vajcia pečú a vytvorí sa krásna červená kôrka, je kastról pripravený. Vyberte ho z rúry a nechajte ju trochu vychladnúť. Jednoduchá kastról zo zemiakov a mäsa je pripravený. Jedzte s potešením!

Bon appetit!

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>