Krásna tortu, ktorú je nemožné pokaziť! Rúra nie je potrebná, stačí čokoláda, kondenzované mlieko a pár ingrediencií- vynikajúci výsledok je zaručený

Ponúkame recept na čokoládový koláč s majstrovským dielom a krásou. Bez múky, cesta a vajec je ideálny pre tých, ktorí sa nechcú obťažovať s pečením. Je nemožné urobiť nejakú chybu pri varení, je nemožné pokaziť tortu. Jediná vec, s ktorou je potrebné venovať veľkú pozornosť, je kvalita výrobkov. Krém by mal byť dostatok tuku a čokoláda je potrebná horká na stmavnutie jemnosti peny a sladkosti kondenzovaného mlieka.

Čokoládový koláč bez pečenia

Nebojte sa dlhého zoznamu zložiek.

Príprava – nie je nič jednoduchšie: roztopte, premiešajte a nalejte do formy.

ZLOŽKY ZO ZÁKLADU

  • 250 g sušienok
  • 200 g horkej čokolády
  • 1/2 lyžice kondenzované mlieko
  • 1/2 lyžice krém (38% obsah tuku)

ZLOŽKY MUSSY S KONDENZOVANÝM MLIEKOM

  • 500 ml smotany (38% obsah tuku)
  • 1 balenie (80 g) rozpustného vanilkového pudingu
  • 2 polievkové lyžice kondenzovaného mlieka

ZLOŽKY PRE GLAZERS

  • 150 g horkej čokolády
  • 150 ml smotany (38% obsah tuku)
  • 50 g masla

VARENIE

V hrnci kombinujte ingrediencie pre základňu: čokoládu , maslo, varené kondenzované mlieko a smotanu. Nádobu umiestnite na oheň a za stáleho miešania ho priveďte do homogénnej hmoty. Odstráňte panvicu z ohňa a pridajte cookie, nie príliš jemne rozbité, na mierne ochladenú čokoládovú hmotu.

Spodnú časť snímateľnej formy s priemerom 24 centimetrov pokryte s pergamenom. Vložte čokoládovú hmotu s cookies do formy a vyhlaďte ju.

Pripravte penu s kondenzovaným mliekom: premiešajte, potom šľahačka a rozpustný puding. Nakoniec pridajte kondenzované mlieko. Naneste penU na základňu a vyrovnajte jej povrch silikónovou špachtľou. Koláč umiestnite do mrazničky na hodinu.

Teraz pripravte glazúru. Roztopte čokoládu a maslo, pridajte smotanu a za miešania priveďte hmotu na homogénnu konzistenciu. Ochlaďte na izbovú teplotu a nalejte glazúru cez penu.

Dajte koláč do chladničky, aby stuhla poleva. Veľmi šťavnatá, chutná, čokoláda. O kalóriách budem mlčať … niekedy si to môžete dovoliť! Tento recept roztaví srdce každého, nezabudnite ho zdieľať!

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>