Konzumujte túto zložku so štyrmi zložkami a nikdy sa nemusíte báť rakoviny alebo akýchkoľvek nádorov

Dnes vám predstavím pravdepodobne jeden z najúčinnejších a ľahko pripraviteľných receptov, ktoré vás ochránia a dokonca vyliečia akýkoľvek typ rakoviny. Pôvodne je to trojprvkový recept vynalezený Dr. Caroline Andersonovou, ale pridám ešte jednu základnú zložku.

Tieto zistenia vychádzajú z dvojmesačnej tradície používania týchto zložiek v Indii, ktoré boli predmetom viac ako 5000 publikovaných lekárskych štúdií.

Používanie tejto zmesi na dennej báze môže znížiť šance na získanie rakoviny na minimum a môže dokonca pomôcť pri liečení rakoviny.

Recept:

  • polovicu čajovej lyžičky kurkumu
  • polievková lyžička zázvoru
  • štvrť čajovej lyžičky mletého čierneho korenia
  • jedna lyžica studeného lisovaného oleja (alebo kokosového oleja)

Zmiešajte všetky zložky v pohári. Zmes si môžete vziať samostatne alebo ju môžete tiež pridať do polievok, jogurtu, šalátov, na mäso atď. Ale je najlepšie použiť zmes samostatne, pretože teplo z jedla môže znížiť aktivitu účinných látok.

Ako prevencia rakoviny, užívanie tejto zmesi raz denne je viac ako dosť. Ale tí, ktorí sa zaoberajú rakovinou, majú túto zmes konzumovať 3 až 4 krát denne.

Čo robí túto zmes tak silnou?

Kurkuma je najsilnejšou zložkou tejto zmesi, ktorá má silné protizápalové, antioxidačné a protinádorové vlastnosti. Chronický zápal je kľúčom všetkých chronických ochorení, ako je rakovina, srdcové choroby, cukrovka atď. Fytochemikália, ktorá poskytuje protizápalové vlastnosti kurkumu, je kurkumín.

Nedávne štúdie ukázali, že kurkuma je účinná proti:

  • rôznym druhom rakoviny, vrátane rakoviny hrubého čreva
  • rakoviny mozgu
  • rakoviny prostaty
  • rakoviny prsníka
  • rakoviny vaječníkov
  • rakoviny pankreasu atď.
 Zázvor je druhá dôležitá aktívna zložka zmesi. Zvyčajne väčšina ľudí vie, že zázvor je dobrý proti nevoľnosti a vracaniu, ale nedávne štúdie ukázali, že zázvor má tiež silné protizápalové, antioxidačné a protinádorové vlastnosti a pôsobí blokovaním rôznych faktorov, ktoré spôsobujú chronický zápal a rakovinu. Zázvor má tiež synergické účinky s kurkumínom z kurkuma. Synergické znamená, že keď používate rôzne zložky, pracujú spoločne a majú väčší priaznivý účinok.

Čierna korenie je zložka, ktorá podporuje lepšiu absorpciu kurkumínu v čreve. Podľa výskumu, piperín, aktívna zložka v čiernom korení významne zvýši absorpciu (biologickú dostupnosť) kurkumínu o 2000 percent (čo z neho robí 20-krát viac biologicky dostupných).

Bonus tip 

Pridajte kadidlový olej do svojho protirakovinového a preventívneho lieku proti rakovine. Kadidlový olej (Boswellia Sacra) má aj synergické účinky s kurkumínom (kurkum), čo robia zmes ešte silnejšou. Nedávne štúdie ukázali, že kadidlový olej sa môže použiť ako alternatívny chemoterapeutický prostriedok proti rôznym formám rakoviny, ako je rakovina mozgu, rakovina vaječníkov, rakovina prsníka, rakovina prostaty atď. Môžete konzumovať kadidlový olej 2 až 3 kvapky pod jazykom 2 až 3 krát denne.

ZDROJ:fitbodycenter.net

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>