Kokosový olej vám uberie 10 rokov z vášho skutočného veku, ak ho používate 2 týždne

Kokosový olej je v dnešnej dobe čoraz viac populárny. Používa sa hlavne na varenie, ale obsahuje aj veľmi účinné zložky, ktoré môžu byť vynikajúce pre naše celkové zdravie, rovnako ako pre našu krásu. 

Tu vám predstavujeme niekoľko dôvodov, ktoré by vás mali prinútiť kúpiť kokosový olej a použiť ho vo vašej každodennej strave!

 

* Vynikajúci krém na celulitídu *

Ženy s celulitídou by mali určite používať kokosový olej. Budete potrebovať iba med a kokosový olej. Dobre premiešajte a aplikujte túto zmes na postihnuté miesto po každom kúpaní. Opakujte tento postup niekoľko týždňov a zistíte, že celulitída je preč.

* Vyživuje pokožku *

Aplikujte kokosový olej na kožu každú noc pred spaním. To vyživuje vašu pokožku, pretože preniká hlboko do vnútra, čím je zároveň pružná a mäkká.

*Kŕčové žily*

Masírujte kokosovým olejom postihnuté oblasti každý deň. Je to najlepší spôsob, ako sa vysporiadať s kŕčovými žilami prirodzene.

* Zjemňuje pokožku *

Ak chcete zmäkčiť suché miesta, použite kokosový olej. Mastite každý deň, až dosiahnete požadované výsledky.

* Riešenie rias *

Kokosový olej je vynikajúci pre ženy, ktoré pravidelne používajú make-up. Aplikujte kokosový olej na riasy každú noc predtým, ako idete spať. Nebudú vám padať.

*Krém na holenie*

Hojivé krémy, ktoré používame, sú bohaté na škodlivé chemické látky. Kokosový olej sa môže použiť na holenie oblasti brady, ale aj na ostatné časti tela. Upokojuje pokožku, ponecháva príjemnú vôňu a vaša pokožka bude hydratovaná.

*Krém na ruky*

Vyhlazujúce a upokojujúce vlastnosti kokosového oleja robia dobrotu pre pokožku na rukách. Natierajte kožu na rukách s kokosovým olejom!

ZDROJ:newdailyrecipes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>