Keď som sa o tomto dozvedela, okamžite som hodila dezodorant do koša

Naozaj to funguje! 

Väčšina ľudí sa snaží vyhnúť zápachu potu hlavne pomocou antiperspirantných dezodorantov.

A čo by sme namiesto nich použili, neexistuje objektívna náhrada? Ale čo keď povieme, že to nie je pravda a existuje úžasná prírodná náhrada, ktorá bude vyhovovať všetkým!

Pot, ktorý sa uvoľňuje z vašich žliaz, obsahuje dermcidín, proteín, ktorý pomáha zabrániť vniknutiu rôznych vírusov a baktérií do vašej pokožky do vášho tela.

Bolo dokázané, že väčšina dezodorizujúcich prísad, najmä hliníka, môže spôsobiť choroby, ako je rakovina, Alzheimerova choroba alebo dokonca neplodnosť. V každom supermarkete sa predáva ovocie. Je to prírodná a zdravá alternatíva k najbežnejším chemickým dezodorantom – limetka.

Limety majú antibakteriálne vlastnosti. Telový zápach nie je výsledkom aktívneho potenia, ale baktérií na pokožke. Tieto baktérie sa veľmi rýchlo množia v teplom a vlhkom prostredí pod vašimi rukami a spôsobujú zápach, ktorý nás všetkých vystraší. Prerežeme na polovicu limetku. Skúste ho trieť orezanou stranou podpazušia.

Pred oblečením sa uistite, že sú podpazušia suché. Inak na odeve zostanú škvrny. Limetku môžete uložiť jeho zabalením do lepiacej fólie a niekoľkokrát ho použiť. Pred opätovným použitím vyrežte tenký kúsok a osviežte ho.

Dajte mu šancu, ušetrite peniaze a neriskujte vedľajšie účinky bežného chemického dezodorantu.

Nezabudnite zdieľať tieto dôležité informácie so svojimi priateľmi!

ZDROJ:top100ru.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>