Keď si kúpim šampón, prvou vecou, ​​ktorú robím je to, že pridám k nemu tieto 2 zložky. Moje vlasy nikdy neboli také dlhé a silné

Ruská modelka Evgenia Volodina pridáva do svojho šampńu iba dva éterické oleje, aby udržala vlasy zdravé a krásne a aby sa vysporiadali s vypadávaním vlasov .
Je známe, že modely sa musia primerane starať o svoju krásu. Preto nie je divné, že si vyberú prírodnú starostlivosť namiesto použitia drahých a málo účinných prostriedkov na udržanie krásy a zdravia.

Dnes vám predstavíme prirodzenú starostlivosť a prevenciu vypadávania vlasov ruskéj modelky Evgenia Volodina.

Problém s vypadávaním vlasov je metlou nielen pre staršiu generáciu, ale aj pre mladých ľudí.

K tomu neustále dochádza v dôsledku nesprávnej výživy, porúch hormonálnej rovnováhy, závažných emocionálnych porúch a nedostatočnej starostlivosti o vlasy.

Dôvody môžu byť zlej kvality pitnej vody a rôznych ochorení vlasov. Preto by ste sa pred akýmkoľvek samoliečbou mali poradiť s lekárom a vyhľadať odbornú radu.

Aby sme vás ochránili pred vypadávaním vlasov vám ponúkame jednoduchý recept, ktorý pomôže spevniť vlasy, prírodnú liečbu pokožky hlavy a bude vynikajúcou prevenciou alopécie (patologická strata vlasov).

Potrebné prísady:

  • akýkoľvek šampón s neutrálnym Ph
  • éterický olej rozmarínu
  • citrónový éterický olej
  • kapsuly vitamínu E.

Aby sste vytvorili tento liek na vypadávanie vlasov, je potrebné do šampónu pridať 10 kvapiek éterického oleja rozmarínu a 10 kvapiek éterického oleja citrónového oleja. Potom sa do šampónu pridajú dve kapsuly vitamínu E.

Tento šampón používajte pri každom umývaní vlasov. Do rúk je potrebné naniesť malé množstvo šampónu a potom jemne masírovať pokožku hlavy. Nechajte pôsobiť 10 minút. Po zákroku si vlasy umyte vlažným odvarom harmančeka.

ZDROJ:feelhealthylife.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>