Keď budete piť tento nápoj trikrát denne, spálite všetky tukové zásoby, ktoré na svojom tele máte

Dnes sa spoznáme recept na pitie  na spaľovanie tuku. Vďaka tomu môžete rýchlejšie schudnúť. Tento nápoj pitý každý deň trikrát za deň vám umožní schudnúť viac kilogramov ako obvykle pri chudnutí.

Tekutý nápoj

To je samozrejme prírodný doplnok stravy, čo znamená, že samo o sebe neprinesie úžasné výsledky. Aby ste schudli, musíte tiež dodržiavať viac pravidiel a pomôže vám schudnúť. Tiež je vhodný ako spôsob, ako udržať si váhu.

Pri pití tohto nápoja spálíte viac kalórií za deň, než by ste normálne zhodili bez neho. To je dôvod, prečo jeho pitie naozaj pomáha schudnúť, ale aj udržať váhu a dobrú postavu. Takže nezabudnite na zdravú a vyváženú stravu a určite dosiahnete výsledky.

Vzhľadom na to, že už sme naznačili, že strava bude potrebná, radi by sme vám tento problém ihneď načrtli. Keď to pochopíte, bude pre vás ľahšie bojovať proti nadváhe a budete si vedomí svojho menu. V skutočnosti stačí pochopiť, aké sú potraviny a prečo sa snažíme jesť zdravo.

Niekoľko slov o tukoch

Pokiaľ ide o tuky, už vieme, že zdravé sú aj tie, ktoré sú našimi nepriateľmi. Pamätajte, že tuky pre telo sú dôležité a bez toho, aby ste sa dostali do detailov – stačí ich jesťť. Preto vyberáme dobré tuky, t.j. nenasýtené tuky. Nájdeme ich v tučných rybách, ako je losos alebo makrela. Môžeme ich nájsť aj v olivovom oleji, repkový olej alebo orechy. Pamätajte však na veľmi dôležitý princíp zlatého znamenia, všetko je dobré, ale s mierou!

Zlé tuky sa nazývajú nasýtené mastné kyseliny alebo trans mastné kyseliny. Posledná z nich nie je ničím iným ako kalená olejnatá rastlina alebo zložka mnohých občerstvenia a rýchleho občerstvenia. To je dôvod, prečo už viete, prečo je tento typ jedla na zozname zakázaných v zdravej výžive. Nasýtené mastné kyseliny sú produkty získané zo zvierat a zvyšujúce sa hladiny cholesterolu. – dokonca na diétu, môžete jesť, ale mali by byť obmedzené čo najviac, napríklad Bacon, masť, maslo, smotana, syry a tučné mäso a klobásy.

Preto je princíp úbytku hmotnosti veľmi jednoduchý – obmedzujeme sa na nenasýtené tuky. Ak nepotrebujeme schudnúť, môžeme do našej stravy zaviesť nasýtené mastné kyseliny, ale nepreháňajme. Pre naše zdravie a postavu, obmedzujeme rovnako ako trans mastné kyseliny.

 

Jedzte mäso, ale chudé a napríklad bez strúhanky. Vyprážajte v olivovom oleji alebo kokosovom oleji. Na večeru pripravte zeleninový šalát, ale namiesto majonézy pridajte biely jogurt. Zelenina, namiesto vyprážaná v oleji, by mala byť pripravená na pare alebo. Dúfam, že teraz rozumiete zámeru správneho jedenia. Ak to urobíte a vypijete tento nápoj – kilogramy zmiznú sami.

Kontrolný zoznam

Tu je kontrolný zoznam alebo niekoľko bodov, na ktorých musí byť vaša zmena výživy založená, aby ste mohli konečne schudnúť. Pripravte ho na kus papiera, zaveste ju do chladničky a pokúste sa ho udržať. Ak sa celý zoznam stane vášim každodenným zvykom, ste na veľmi dobrej ceste k vašej snovosti.

 1. Limitovať cukor (nepotrebujte kávu alebo čaj s cukrom, obmedzte sladké občerstvenie, nechajte sýtené nápoje a sladké šťavy)
 2. Odstráňte nezdravé tuky od týchto zdravých (jesť viac rýb, namiesto mastného mäsa, jesť viac chudé, napr. Hydina alebo králik)
 3. Jedzte celozrnný chlieb, cestoviny alebo múku)
 4. Jedzte pravidelne
 5. Jesť 5 jedál denne
 6. Nezabudnite na raňajky
 7. Nejedzte sacharidy večer

Recept na spaľovač tukov

Naše spaľovanie tukov naozaj funguje ako nápoj, ktorý znižuje glykemický index potravín, ktoré jeme. Tým je energia, ktorú z neho čerpáme, uvoľníme dlhšie. Rýchle nasávanie cukru do tela spôsobuje zvýšenie energie, ktorá rýchlo klesá a nadbytok sa ukladá v tele ako rezervný tuk.

Tento nápoj spôsobí, že sa v takom množstve neodstráni a naše telo začne rýchlo používať tukové zásoby namiesto cukru.

prísady:

 • 3 lyžice citrónovej šťavy
 • 1/2 čajovej lyžičky škorice
 • pohár vody

Túto zmes píjeme trikrát denne pred každým hlavným jedlom počas dňa. Takáto zmes môže znížiť chuť do jedla až o 30-40% na jedno jedlo. Preto pijeme nápoj pred hlavnými jedlami, ktoré sú zvyčajne najkvalitnejšie:

 1. raňajky
 2. večera
 3. večera

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>